Wyszukiwałeś:

arval

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: arval

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Zmiany we władzach PZWLP

6 marca 2008 r. w Warszawie podczas walnego zebrania członkówprzeprowadzono wybory nowych władz Polskiego Związku Wynajmu i LeasinguPojazdów. Na stanowisko prezesa wybrano Leszka Pomorskiego, wiceprezesaING Car Lease Polska Sp. z o.o.

 

Ford Focus najpopularniejszy wśród flot

Znane są już wstępne wyniki polskiego rynku leasingu i wynajmupojazdów. W porównaniu do podsumowania I kwartału 2009 r.,większość z nich zanotowała wzrost liczby pojazdów w branży CarFleet Management.

 

Focus liderem polskiego rynku CFM 2009

Mimo recesyjnej rzeczywistości wynajem długoterminowy na rynku polskim trzymasię dość mocno i, jak widać, jest bardziej odporny na gospodarczezawirowania niż inne sektory. Liderem polskiego rynku wynajmu długoterminowegozostała ponownie firma Masterlease.

 

Arval wykupi polski oddział Daimler Fleet Management

Spółka koncernu Daimler AG, Daimler Financial Services AG, podjęładecyzję o sprzedaży większości portfela swojej polskiej spółkiDaimler Fleet Management Polska firmie Arval.

 

Daimler Fleet Management tylko z Mercedesami

Działalność Daimler Fleet Management skupiona będzie na zarządzaniu flotamiskładającymi sie głównie z pojazdów Mercedes. Pozostałaczęść portfolio Daimler Fleet Management zostanie sprzedana firmie Arval

 

Polskie floty po I półroczu 2010

Członkowie Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów podsumowaliwyniki po dwóch kwartałach br. W stosunku do ubiegłego roku nastąpiłprzyrost liczby pojazdów o 7,72%, z czego najwięcej w sektorze fullservice leasing (FSL).

 

Branża wynajmu i leasingu na plusie

W trzecim kwartale bieżącego roku firmy zrzeszone w Polskim Związku Wynajmu iLeasingu Pojazdów odnotowały niemal dziesięcioprocentowy wzrost wstosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku. Rosła również liczbazamówień na rynku wynajmu długoterminowego.

 

Rynek CFM mozolnie w górę

Miniony rok pokazał, że określenia "boom", "dynamicznywzrost" lub "sukces" – często przewijające się wostatnich latach w kontekście krajowego rynku CFM – są pieśniąprzeszłości.

 

Polskie floty a outsourcing

Barometr CVO, organizowane przez firmę Arval coroczne badanie rynku flotowego,to kompletne źródło informacji na temat branży Car Fleet Managment wpiętnastu krajach nim objętych. Tegoroczna edycja pod lupę wzięła takżestosunek polskich firm do outsourcingu usług, związanych z leasingiem parkupojazdów.

 

Dla nich 2011 rok był udany

Mimo trudnej sytuacji na rynku, branża flotowa odnotowała dwunastoprocentowywzrost – członkowie Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdówpodsumowali wyniki po czwartym kwartale 2011 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019