Wyszukiwałeś:

aspen

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: aspen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

 

Chrysler z SUV-em

Modelem Chrysler Aspen amerykański producent wchodzi w segment dużych SUV-ówklasy premium. Auto to zaprezentowane zostało podczas targów NAIAS Detroit2006.

 

Chrysler zlikwiduje 11 000 stanowisk

Firma Cerberus, która nie tak dawno temu odkupiła od koncernu Daimler AGudziały w marce Chrysler szykuje się do likwidacji około 11 000 stanowiskpracy. Modyfikacjom poddany zostanie także cały system produkcji w pięciuamerykańskich fabrykach.

 

Los Angeles Auto Show - koniec sezonu nowości

Targi Motoryzacyjne Greater Los Angeles International Auto Show tak naprawdęweszły do grona liczących się imprez motoryzacyjnych dopiero przed rokiem. Dotego czasu dość długo znajdowały się w cieniu targów NAIASodbywających się w styczniu każdego roku.

 

Pierwsze hybrydy Chryslera

Chrysler po rozwodzie z Daimlerem wydaje się, że odżył na nowo. Jedną zkolejnych nowości amerykańskiego koncernu są pierwsze w historii dwa pojazdyhybrydowe - Dodge Durango oraz Chrysler Aspen.

 

Koniec PT Cruisera

Po 9 latach zostaną zatrzymane taśmy na których montowany jest jeden znajbardziej kontrowersyjnych i rozpoznawalnych aut Chryslera. Ze względu nacoraz słabsze zainteresowanie PT Cruiser przestanie być produkowany. 

 
 
 

Lotus: Kolejna wersja Evory

Brytyjski Lotus mimo spekulacji o nienajlepszej sytuacji finansowej ma sięchyba jednak bardzo dobrze, skoro Brytyjczycy prezentują nową wersję modeluEvora.

 

Oto nowa zabawka Kena Blocka

Ken Block na swoim Facebooku zaprezentował swój najnowszy pojazd,który na nowo definiuje wyrażenie "motoryzacyjnypotwór". Oto F-150 RaptorTRAX.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019