Wyszukiwałeś:

assistance

. Znaleziono 203 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: assistance

Spróbuj też wyszukać: holowanie test assistance assistance pomoc w nagłych przypadkach

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 203 wszystkich):

Kierowcy Porsche z assistance

Porsche i grupa AXA Assistance, do której należy Inter PartnerAssistance Polska, podpisały międzynarodowy kontrakt na ochronę assistance.Szeroki pakiet dla kierowców Porsche obejmuje m.in. opiekę medyczną nietylko podczas samej podróży samochodem, ale również podczascałego pobytu za granicą.

 

Fiat i spółka z nowym assistance

Nabywcy aut marek Fiat, Fiat Professional, Lancia, Alfa Romeo i Abarthotrzymają teraz wraz z zakupionym modelem również pakiet nowej usługiassistance.

 

Producenci assistance

Usługi assistance postrzegane są zwykle jako pomoc świadczona przezubezpieczycieli. Nic bardziej mylnego. Większość osób nie zdaje sobiesprawy z tego, że za ich realizację odpowiadają zwykle wyspecjalizowanefirmy, które wspierają klientów w sytuacjach awaryjnych.

 

Assistance na używane

Firma Mondial Assistance i Grupa Recyklingu Pojazdów RECAR stworzylipierwsze na polskim rynku assistance do używanych aut. Produkt jest jużdostępny w komisach samochodowych, biurach tłumaczeń i innych punktachpartnerskich GRP RECAR.

 

Test usług assistance

Polski rynek ubezpieczeniowy obfituje w oferty ubezpieczeń car-assistance. Jakzwykle w tego typu przypadkach trudno o wybór tej jednej najlepszej.Dlatego też eksperci z portalu adac24.pl sprawdzili dokładnie, co mają dozaoferowania towarzystwa ubezpieczeniowe w ramach swoich usług assistance.

 

Assistance - pomoc zwłaszcza zimą

Warunki zimowe na drodze - śliska nawierzchnia, słaba widoczność, zaspy naulicach - powodują, że o nieszczęście nietrudno. Statystyki kolizjipokazują, że właśnie wówczas dochodzi do znacznego wzrostu liczbyzdarzeń drogowych. Nieocenioną pomocą staje się wówczas usługaassistance.

 

Jakie assistance, to dobre assistance?

Usługa assistance drogowego oferowana jest przez coraz większą grupęinstytucji i to nie tylko związanych bezpośrednio z motoryzacją. To pomocnenarzędzie w różnych sytuacjach nie zawsze jednak będzie spełniaćnasze podstawowe potrzeby. O czym powinniśmy zatem pamiętać, by naszeassistance spełniało europejskie standardy?

 

Częściej kupujemy assistance

Coraz częściej sięgamy po usługi assistance, doceniając korzyści, jakieniosą ze sobą te usługi pomocowe. Prym w tej kategorii usługokołoubezpieczeniowych wiodą oczywiście assistance drogowe.

 

Wykupiłeś assistance? Zwróciłeś na to uwagę?

Co roku, gdy przychodzi do przedłużenia polisy ubezpieczeniowej, częstostajemy przed dylematem czy dokupić do OC usługę w postaci assistance. Firmyubezpieczeniowe mamią nas różnymi warunkami, ale na co tak naprawdęzwrócić uwagę?

 

Co trzeci Polak korzysta z assistance

Choć tegoroczna zima prawdziwej nie przypomina, to jednak z całą pewnościąostatniego słowa jeszcze nie powiedziała. A ponieważ ryzyko awarii w tymczasie wzrasta, warto pomyśleć o assistance samochodowych. Z tego typuświadczeń korzysta dziś ok. 30 proc. kierowców.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019