Wyszukiwałeś:

aston

. Znaleziono 544 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: aston

Spróbuj też wyszukać: kubica aston martin iltr powietrzaf

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 544 wszystkich):

Aston Martin Rapide w produkcji

Brytyjski Aston Martin rozpocznie produkcję czterodrzwiowego modelu RapideCoupe w lecie przyszłego roku. Szybkie wprowadzenie auta na taśmy produkcyjneda Brytyjczykom 2-3 lata przewagi w niszowym segmencie przed produktem Porsche,modelem Panamera, który do sprzedaży ma trafić na początku 2010 roku.

 

Aston Martin sprzedany!

Po ponad dwudziestu latach pod rządami Forda marka Aston Martin powraca znowu wbrytyjskie ręce. Nowym właścicielem tej sportowej a zarazem luksusowej markijest międzynarodowe konsorcjum, na którego czele stoi David Richards, szefznanej firmy Prodrive.

 

Aston Martin w Polsce!

Podczas gdy oczy i uszy motoryzacyjnego światka skierowane są na wystawę weFrankfurcie, ważna informacja dotarła do nas z polskiego rynku. Otóżjuż wkrótce w sprzedaży w naszym kraju zadebiutuje oficjalnie markaAston Martin!

 

Polski salon marki Aston Martin

Aston Martin Rapide odwiedzi Warszawę. Prezentacja tego modelu odbędzie siępodczas oficjalnego otwarcia pierwszego w Polsce salonu Aston Martin. Nastąpito już 10 marca.

 

Maybach od Aston Martina?

Aston Martin prowadzi rozmowy z Daimlerem, dotyczące potencjalnej możliwościzaprojektowania i budowy przez tego pierwszego nowej ultraluksusowej limuzynyMaybach.

 

Aston Martin i Zagato znowu razem

W tym roku piękny, klasyczny Aston Martin DB4GT Zagato świętuje swojąpięćdziesiątkę i z tej okazji brytyjski producent po raz kolejny pokażesamochód, stworzony przy współpracy z włoskim domem mody.

 

Aston Martin chce platformy Mercedesa

Współpraca na linii Mercedes-AMG i Aston Martin wciąż dostarczanowych informacji. Ostatnio mówiliśmy o planach stworzenia SUVa nabazie Mercedesa ML, a teraz pojawia się scenariusz szerszego skorzystania zpłyt podłogowych ze Stuttgartu przez producenta z Gaydon.

 

Elektryczny Aston Martin DBX z napędem na 4 koła

Słysząc o marce Aston Martin zazwyczaj wyobrażamy sobie eleganckie coupe osportowym sznycie i z mocarnym silnikiem V12 pod długą maską... a co powiecie na elektryczne auto z napędem na cztery koła?

 

Legendarny konstruktor F1 buduje auto z Aston Martinem

Człowiek ten zaprojektował kilka przełomowych bolidów i to on jestojcem sukcesów takich zespołów jak Williams, McLaren, czy teżRed Bull Racing. Dziś Adrian Newey usunął się w cień i zanosi się, żebędzie pracował z Aston Martinem nad hiperautem.

 

Aston Martin Vantage GT12 Roadster - z piekła rodem

Specjalnie na "Festiwal Prędkości" organizowany w Goodwood AstonMartin przygotował jedyny w swoim rodzaju kabriolet, który przyćmikażdy samochód z tego rodzaju. Zobacz, "najbardziej ekstremalnyroadster na świecie" - Aston Martin Vantage GT12 Roadster.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018