Wyszukiwałeś:

attack

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: attack

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Wątek na forum: Fuzja po chińsku

a zaczelo sie od trampek.. ~Made in China Attack!

 

GT-R w "Księdze Guinnessa"

Choć motoryzacyjnych rekordów mamy dostatek, to nieczęsto trafiają onedo słynnej "Księgi rekordów Guinnessa". Ostatnio sztuka taudała się Nissanowi GT-R.

 

WRC dla każdego

Chcesz się poczuć niczym Sebastien Loeb, chcesz poprowadzić Subaru ImprezęN4 czy też Suzuki Swifta S1600, chcesz w końcu poczuć smak oficjalnych trasWRC w Finlandii bądź Jordanii? Teraz będziesz miał szansę. Do sprzedaży wcałym naszym kraju trafia właśnie najnowsza wersja gry WRC, którejpatronem jest mojeauto.pl.

 

Iveco ?Samochodem Ciężarowym Roku? w Chinach i Brazylii

Firma Iveco otrzymała ostatnio dwa prestiżowe międzynarodowewyróżnienia: w Chinach nową ciężarówkę Naveco Chaoyue uznanoza „Samochód Ciężarowy Roku 2013 - Chiny”, z kolei wBrazylii model Iveco Tector Attack uzyskał nagrodę AutoData w kategoriipojazdów ciężarowych.

 

Viper TA dla entuzjastów ścigania

SRT przedstawia limitowaną edycję Vipera o nazwie Time Attack. Auto będziedostępne w trzech ekskluzywnych kolorach nadwozia. Samochód na rynkupojawi się jeszcze w tym roku.

 
 

SRT wstrzymuje produkcję Vipera

Kiedyś Viper był jednym z najbardziej pożądanych amerykańskich aut. Robiłwiększe wrażenie niż Corvette'a. Teraz jednak wszystko się zmieniło.Chrysler wstrzymał produkcję SRT Vipera z powodu niskiej sprzedaży.

 

Viper znów w produkcji

Po dwóch miesiącach przerwy SRT wznowiło produkcję najnowszejgeneracji Vipera. Przestój w produkcji był spowodowany brakiemzainteresowania nowym modelem.

 

"Żmija" z doładowanym silnikiem

W ostatnim czasie Dodge zaprezentował dwa model z silnikiem doładowanym omocy 707 KM. Okazuje się, że doładowanie może zarazić kolejny model i toten flagowy.

 

Dodge Viper zniknie z rynku

Dodge Viper to ikona amerykańskiej motoryzacji i dla wielu kultowy bohaterserialu z lat 90-tych. Obecna generacja z silnikiem V10 to gatunek wymierającyw świecie, gdzie liczą się normy spalania. Niestety znaki na niebiewskazują, że Viper zostanie wpisany na listę wymarłych gatunków.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019