Wyszukiwałeś:

audi X

a4 X

. Znaleziono 1058 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: audi a4

Spróbuj też wyszukać: audi a4 b6 audi a4 b8 audi a4 b7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1058 wszystkich):

Audi A4 - tuż przed premierą

Już za niespełna dwa tygodnie ruszają targi motoryzacyjne we Frankfurcie.Jedną z największych gwiazd z pewnością będzie nowa generacja Audi A4,która w sprzedaży na polskim rynku pojawi się już jesienią.

 

Eleganckie Audi A4 Avant

Kilka miesięcy po premierze nowej generacji Audi A4 dołącza do niej wersjakombi (Avant). Światowa premiera już na wystawie w Genewie, zaś w sprzedaży,także w Polsce, auto to pojawi się już w drugim kwartale roku.

 

Audi A4 Avant: forma i funkcjonalność

Pół roku po "A-czwórce" w wersji sedan dosalonów wkracza niemniej ważna dla producenta z Ingolstadt wersja kombi.Audi A4 Avant to, w wielkim skrócie, kombi, które spośródbezpośrednich konkurentów z segmentu premium, oferuje chyba najwięcejsportowego charakteru.

 

Audi A4 Avant: Kwintesencja premium

Dla wielu osób poszukujących samochodu komfortowego i przestrzennego, aprzy okazji reprezentatywnego pozostawał dylemat. Na który zpunktów postawić. Od pewnego czasu, a dokładnie, od zeszłego rokuproblem tego typu powinien przestać istnieć, gdyż oto mamy połączenie tychwszystkich cech pod postacią nowego Audi A4 Avant.

 

Audi A4 Allroad quattro

Na wystawie w Genewie Audi zaprezentuje kolejny swój model, którymbez większych obaw będzie można zjechać z utwardzonej drogi. Tym razembędzie to Audi A4 Allroad quattro.

 

Audi A4: Prymus

Audi A4 z silnikiem 2.0 TDI jest jak szkolny prymus. Gładko zaczesana fryzura,wyprasowany mundurek, a w dzienniczku same piątki. I jak tu się do czegośprzyczepić?

 

Czy warto kupić: Audi A4 [B5] (1995-2001)

Produkowane od 1995 roku Audi A4 na rynku wtórnym jest prawdziwym hitem.To właśnie za kierownicą tego modelu z Ingolstadt bardzo chętnie widziałobysię wielu Polaków. Jednak nie ma róży bez kolców.

 

Audi A4 ? będzie kolejny hit?

Nowe Audi A4, czyli flagowy produkt z Ingolstadt, który ma w sobiewszystkie najnowsze rozwiązania techniczne całego koncernu VAG. Zmianystylistyczne to kosmetyka, ale nie możemy mówić o liftingu, gdyż tocałkowicie nowa generacja z fabrycznym oznaczeniem B9. Dilerzy już zacierająręce i czekają na otwarcie zamówień.

 

Nowe Audi A4 ? wstęp do jazdy autonomicznej

Na rynku zadebiutowało nowe Audi A4. To całkowicie nowa generacja, mimo że z zewnątrz auto wygląda jak po mocnym faceliftingu. Najnowsze A4 jest naszpikowane gadżetami, bardzo dobrze się prowadzi i serwuje namiastkę autonomicznej jazdy w korku. Sprawdź czy znaleźliśmy wady nowego modelu.

 

Audi A4 Allroad 2016 (B9) - oficjalna premiera

Kilka miesięcy po premierze zwykłej odmiany Audi A4, teraz swój debiutświęci uterenowiona wersja A4 Allroad. Plastikowe błotniki, dokładki dozderzaków, podniesione zawieszenie i większe możliwości w terenie togłówne atuty nowego Audi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "audi a4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021