Wyszukiwałeś:

audi X

a5 X

a5 X

a5 X

sportback X

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: audi a5 a5 a5 sportback

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Wątek na forum: Audi: 18 nowych modeli do 2015 roku

Audi nie zasypuje gruszek w popiele.Tylko jedno pytanie mi się nasuwa jakie to modele bendą? Bardzo by mi bylo na renkę zeby ktoś wiedzial jakie to modele i z jakimi jenostkami bendą> Jeśli ktoś będzie mial link albo coś na ten temat to bylbym bardzo wdzięczny ~Bardzo...

 

Będzie pięciodrzwiowe Audi A5

Audi A5 Sportback, to nowa wersja sportowego Coupe klasy średniej producenta zIngolstadt, która na rynku ma pojawić się w 2009 roku. Cecharozpoznawcza tego wariantu, to pięciodrzwiowe nadwozie.

 

Audi wchodzi w nowy segment

Rosnąca popularność segmentu czterodrzwiowych coupe sprawiła, że kolejniproducenci przymierzają się do wprowadzenia w te szeregi swoich nowych modeli.Tym razem Audi zamierza powiększyć swoją rodzinę o model A5 Sportback.

 

Audi A5 Sportback - trzeci z rodziny

Audi A5 Sportback będzie trzecią wersją nadwoziową w rodzinie modelu A5. Poraz pierwszy szerokiej publiczności zostanie pokazane podczas wrześniowychtargów we Frankfurcie, po zakończeniu których ruszy sprzedażmodelu. A już dziś Audi zdradza pierwsze szczegółowe informacje o tymaucie wraz z galerią zdjęć.

 

Audi A5 Sportback - bardziej praktyczny

Dynamiczna stylistyka pozostała, jednak w przypadku trzeciej wersji z rodzinyA5 połączono ją z bardziej praktycznymi rozwiązaniami. Audi A5 Sportbackpojawi się w sprzedaży już pod koniec września, a my właśnie mieliśmyokazję, by bliżej zapoznać się z tym autem.

 

Audi A7 w produkcji

Zagraniczny portal worldcarfans opublikował pierwsze zdjęcia Audi A7 prosto zfabryki. Widać na nich auto pozbawione kamuflażu, niemalże gotowe dowyjechania prosto na ulice.

 

Audi A5 po zmianach

Cztery lata to czas, po którym większość producentówsamochodów decyduje się na wprowadzenie zmian w produkowanychsamochodach. Nie inaczej jest i w przypadku Audi A5, które w tym rokupojawi się w sprzedaży ze zmodyfikowanymi silnikami, napędem quattro, atakże nieco zmienioną stylistyką.

 

Wątek na forum: Bierze olej, zapóżne wysprzęglania

Witam. W sierpniu 2010 kupiłam nową A5 Sportback 2.0 TFSI Stronic quattro. Po przejechaniu 1700 km okazało się, ze auto spaliło co najmniej 1 litr oleju, skorzystałam z gwarancji mobilości audi i serwis przyjechał do domu i dolał 1 litr oleju. Po przejechaniu kolejnych 200 km pojechałam na spraw...

 

Zakłady Audi najlepsze w Europie

Fabryka Audi Neckarsulm została wybrana najlepszym zakładem produkcyjnym wEuropie według J.D. Power. To pierwsze zwycięstwo zakładów grupyVolkswagen.

 

Hej Audi, musisz produkować ten samochód!

Ludzie z Ingolstadt pokazali samochód, który zachwyca jak żadeninny zaprezentowany w ostatnich latach.Audi TT Sportback concept bije nagłowę produkcyjnego sedana z spod znaku czterech pierścieni.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "audi a5 a5 a5 sportback".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022