Wyszukiwałeś:

audi X

a5 X

a5 X

coupe X

a5 X

. Znaleziono 115 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: audi a5 a5 coupe a5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 115 wszystkich):

Wątek na forum: Audi A5 Sportback - bardziej praktyczny

jakieś takie dziwne są te jego proporcje, średnio mi sie podoba, coupe było dużo ładnejsze ~litwin

 

Wątek na forum: Volkswagen New Compact Coupe Concept

Audi A5 w wydaniu Volkswagena ~Gwidon

 

Brat Audi TT już w drodze..

Kilka dni temu pojawiły się już pierwsze szpiegowskie zdjęcia nowego coupeAudi o nazwie A5. Samochód ten będzie prawdopodobnie montowany na nowejpłycie podłogowej, która stanie się bazą także dla nowej generacji modeluA4.

 

Tajemnicze coupe z Ingolstadt

Kilka dni temu zagranicznym reporterom udało się przyłapać podczas testównowe coupe z Ingolstadt. Jest nim nadchodząca wersja Audi A5, która przechodziwłaśnie ostatnią fazę testów i niebawem zadebiutuje na jednej znajbliższych imprez motoryzacyjnych.

 

A5 Cabrio w 2009

Już od czerwca w sprzedaży dostępny będzie najnowszy model Audi A5.Samochód o sportowym zacięciu, który przez niemiecką markę pozycjonowanyjest pomiędzy mniejszym TT i mocniejszym R8 doczeka się również wersjiCabrio. Ta pojawi się w salonach jednak nie wcześniej niż w 2009 roku.

 

Audi A5/S5 - najpiękniejsze coupe?

Aż 11 lat wielbiciele marki Audi musieli czekać na ponowne pojawienie się wgamie luksusowego modelu typu coupe. Ich cierpliwość została wystawiona nadużą próbę, ale oczekiwanie z całą pewnością opłaciło się. ModelemAudi A5 producent z Ingolstadt powrócił do aut Gran Turismo, czyli typowych,dwudrzwiowych coupe, o mocno sportowej sylwetce i nieprzeciętnych parametrach.

 

Dwa nowe silniki w A5

Audi A5 rozszerza paletę silników w swoim najnowszym modelu - A5. Dotrzylitrowego diesla dołączą dwie jednostki - drugi silnik wysokoprężny opojemności 2,7 litra oraz benzynowy silnik FSI o pojemności 3,2 litra.

 

Audi A5 Sportback - bardziej praktyczny

Dynamiczna stylistyka pozostała, jednak w przypadku trzeciej wersji z rodzinyA5 połączono ją z bardziej praktycznymi rozwiązaniami. Audi A5 Sportbackpojawi się w sprzedaży już pod koniec września, a my właśnie mieliśmyokazję, by bliżej zapoznać się z tym autem.

 

Audi A5 po zmianach

Cztery lata to czas, po którym większość producentówsamochodów decyduje się na wprowadzenie zmian w produkowanychsamochodach. Nie inaczej jest i w przypadku Audi A5, które w tym rokupojawi się w sprzedaży ze zmodyfikowanymi silnikami, napędem quattro, atakże nieco zmienioną stylistyką.

 

Wątek na forum: Audi A5/S5 - najpiękniejsze coupe?

Moment obr. w S5 o 20Nm wyzszy i nizej polozony niz w M3 ale i tak BMW bedzie odjezdzalo na kazdym biegu przy kazdej predkosci. Recepta - RS5 ~cdi

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "audi a5 a5 coupe a5".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022