Wyszukiwałeś:

audi X

a5 X

. Znaleziono 311 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: audi a5

Spróbuj też wyszukać: audi a5 sportback audi a5 cena audi a5sportback

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 311 wszystkich):

Wątek na forum: Wnętrze Audi A5

Audi A5 + tuning MTM to dopiero niesamowite połączenie... ~piotrex

 

Przedpremierowy debiut Audi A5

Na dwa tygodnie przed planowaną prezentacją w Genewie, fani marki z Ingolstadtmogli już zobaczyć pierwsze zdjęcia nadchodzącego modelu A5.Najprawdopodobniej informacje o sportowym coupe wyciekły nieoczekiwanie prostoz samego koncernu.

 

Audi A5/S5 - najpiękniejsze coupe?

Aż 11 lat wielbiciele marki Audi musieli czekać na ponowne pojawienie się wgamie luksusowego modelu typu coupe. Ich cierpliwość została wystawiona nadużą próbę, ale oczekiwanie z całą pewnością opłaciło się. ModelemAudi A5 producent z Ingolstadt powrócił do aut Gran Turismo, czyli typowych,dwudrzwiowych coupe, o mocno sportowej sylwetce i nieprzeciętnych parametrach.

 

Dwa nowe silniki w A5

Audi A5 rozszerza paletę silników w swoim najnowszym modelu - A5. Dotrzylitrowego diesla dołączą dwie jednostki - drugi silnik wysokoprężny opojemności 2,7 litra oraz benzynowy silnik FSI o pojemności 3,2 litra.

 

Audi A5 - prowokator

Podczas jednego wieczoru we Wrocławiu z testowanym przez nas autem chcieli sięzmierzyć kierowcy: Mercedesa ML, BMW X5, BMW 7 i Opla Calibry. Cóż toza samochód, że sprowokował ich do takich zachowań? Audi A5.

 

Audi A5 Sportback - trzeci z rodziny

Audi A5 Sportback będzie trzecią wersją nadwoziową w rodzinie modelu A5. Poraz pierwszy szerokiej publiczności zostanie pokazane podczas wrześniowychtargów we Frankfurcie, po zakończeniu których ruszy sprzedażmodelu. A już dziś Audi zdradza pierwsze szczegółowe informacje o tymaucie wraz z galerią zdjęć.

 

Audi A5 Sportback - bardziej praktyczny

Dynamiczna stylistyka pozostała, jednak w przypadku trzeciej wersji z rodzinyA5 połączono ją z bardziej praktycznymi rozwiązaniami. Audi A5 Sportbackpojawi się w sprzedaży już pod koniec września, a my właśnie mieliśmyokazję, by bliżej zapoznać się z tym autem.

 

Audi A5 po zmianach

Cztery lata to czas, po którym większość producentówsamochodów decyduje się na wprowadzenie zmian w produkowanychsamochodach. Nie inaczej jest i w przypadku Audi A5, które w tym rokupojawi się w sprzedaży ze zmodyfikowanymi silnikami, napędem quattro, atakże nieco zmienioną stylistyką.

 

Nowe Audi A5 na polskich drogach!

Ciężko w to uwierzyć, ale Audi A5 jest już dostępne na rynku przez ponadcztery lata. Dlatego przyszedł najwyższy czas, żeby samochód zostałpoddany rewitalizacji. Auto tak na dobrą sprawę bardzo powoli siępostarzało, tak więc producent nie dokonał żadnych rewolucyjnych zmian.

 

Pierwsze zdjęcia nowego Audi A5

Do premiery nowego Audi A5 pozostały już tylko tygodnie. Producent zIngolstadt postanowił uchylić rąbka tajemnicy przed oficjalnym odsłonięciemmodelu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "audi a5".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022