Wyszukiwałeś:

audi X

r-zero X

. Znaleziono 17 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: audi r-zero

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Audi 100: NAPRAWDE WARTO

5 PRZED ZAKUPEM DOBRZE SPRAWDŹ,OD KOMPRESJI POZBIEŻNOŚĆ.BĘDZIE OK TO I TY BĘDZIESZ ZADOWOLONY/A PÓŹNIEJ

 

Wątek na forum: Audi R-Zero: Design TT, moc Veyrona

"prędkość maksymalna będzie wynosić aż 460 KM." 460km/h chyba...? ~mevo

 

Audi R-Zero: Design TT, moc Veyrona

Audi R-Zero to model studyjny trzech francuskichstudentów/projektantów Audi. Opracowali oni samochód onapędzie elektrycznym, który wyglądem przypomina najnowszy model TT aleosiągami może konkurować z najszybszym cywilnym autem świata - BugattiVeyron.

 

1,5 miliona Audi A3

Równo 1,5 miliona egzemplarzy modelu A3 wyprodukowało Audi od momentu debiuturynkowego tego samochodu w 1996 roku. Jubileuszowe auto trafi na rynekamerykański.

 

Brytyjski "kot" z piekła rodem

Wydawało się, że ciężko będzie zbudować pojazd o mocy potężniejszej odBugatti Veyron. Brytyjczycy udowodnili jednak, że takie wyzwanie nie stanowidla nich żadnego problemu. Zbudowali oni auto, które nie dość, że jestmocniejsze o 20 procent, to na dodatek waży mniej i jest szybsze.

 

Chińszczyzna, podróbki i zero oznak kryzysu

W czasach, gdy wszystkie, nawet te największe wystawy samochodowe przeżywajątrudne chwile związane z kryzysem, rozpoczęte właśnie targi Auto ShowShanghai święcą swoje chwile triumfu. Spora liczba premier światowych,obecni wszyscy liczący się producenci sprawiają, że nawet typowe dlachińskiej motoryzacji podróbki schodzą jakoś na dalszy plan.

 

Genewa 2010: Co nas czeka?

Do rozpoczęcia targów motoryzacyjnych w Genewie pozostał już tylkonieco ponad tydzień. Większość producentów odkryła już swoje kartyi zdradziła, jeśli nie w całości, to przynajmniej w pewnej części, czym wtym roku zamierza urzec genewską publiczność. Zapraszamy więc nakrótką wycieczką, tuż przed wybiciem godziny "zero" byprzekonać się, czy warto w tym roku bliżej zainteresować sięnajważniejszą chyba europejską wystawą samochodową na Starym Kontynencie.

 

Chińskie auta bezpieczniejsze niż Duster

Co przesądza o wyborze przez Ciebie auta? Jeśli najbardziej albo narówni z innymi czynnikami cenisz sobie poczucie wyjątkowegobezpieczeństwa, to zachęcamy do sprawdzenia, jakie ubiegłoroczne nowości naStarym Kontynencie okazały się najbezpieczniejsze. Jak zwykle o wszystkimprzesądzili specjaliści z Euro NCAP.

 

Audi A6 Allroad Quattro: Dysonans poznawczy

2 w 1, 3 w 1... 12 w 1. Dostaję białej gorączki, kiedy ktoś próbujemi wcisnąć produkt, który jest do wszystkiego, a przy tym "odmienimoje życie". Teoretycznie podobnie jest z Audi A6 Allroad Quattro. Tosamochód całkowicie pozbawiony racjonalnych powodów by go kupić.Mimo to chciałbym go mieć.

 

W moich snach wciąż Warszawa*

Spotykamy się w pracowni. Wchodząc do środka od razu naszą uwagę przykuwają rysunki i szkice, które znajdują się na ścianach istołach. Te, które oglądamy najdłużej to szkice samochodówprzypominających modele Bentley'a. Z brytyjską marką nic nie łączyrównie majestatycznie wyglądających aut. To cztery wizje nowejWarszawy, o których rozmawiamy z ich twórcą, MichałemKoziołkiem.  Zapraszamy do lektury.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018