Wyszukiwałeś:

audi X

sportback X

a5 X

czterodrzwiowe X

coupe X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: audi sportback a5 czterodrzwiowe coupe

Spróbuj też wyszukać: audi sportback a3

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Nowości 2009

Rozpoczął się 2009 rok, a wraz z nim jak zwykle pojawia się pytanie, jaki onbędzie? Kryzys gospodarczy, jaki dotknął branżę motoryzacyjną, budzi sporoobaw, jednak wszyscy mają nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Być możelekiem na całe zło okażą się nowości, jakie pojawią się na rynku wciągu najbliższych dwunastu miesięcy. A zapowiada się dość ciekawie.

 

Audi wchodzi w nowy segment

Rosnąca popularność segmentu czterodrzwiowych coupe sprawiła, że kolejniproducenci przymierzają się do wprowadzenia w te szeregi swoich nowych modeli.Tym razem Audi zamierza powiększyć swoją rodzinę o model A5 Sportback.

 

Konkurent CLSa od Audi

Kryzys w koncernie Audi przechodzi dość łagodnie. Firma nie odwołałajeszcze żadnej z zapowiadanych premier. Jedynie są one przekładane napóźniejsze daty.

 

Zobacz nowe coupe Audi

Przez ostatnie miesiące dowiadywaliśmy się coraz więcej o nadchodzącym odAudi czterodrzwiowym coupe. Tym razem pojawiły się zdjęcia, które bezkamuflażu prezentują konkurenta Mercedesa CLS oraz VW Passata CC.

 

Audi A7 w produkcji

Zagraniczny portal worldcarfans opublikował pierwsze zdjęcia Audi A7 prosto zfabryki. Widać na nich auto pozbawione kamuflażu, niemalże gotowe dowyjechania prosto na ulice.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "audi sportback a5 czterodrzwiowe coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022