Wyszukiwałeś:

aukcje X

samochodow X

. Znaleziono 128 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: aukcje samochodow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 128 wszystkich):

Shelby Daytona Cobra za 15 milionów

W połowie maja w Indianapolis w stanie Indiana odbędzie się aukcja naktórej zostanie wystawiony nietypowy okaz. Shelby Daytona Cobra Coupe z1965, którego cena może osiągnąć nawet 15 milionówdolarów.

 

Ostatnie F430 na aukcję

Ferrari ogłosiło, że wystawi na aukcję charytatywną ostatni egzemplarzmodelu F430. Cała kwota, która zostanie wylicytowana, będzie przekazanana rzecz ofiar trzęsienia ziemi w regionie Abruzji.

 

Najdroższe Ferrari w historii sprzedane!

Wygląda na to, że włoska legenda motoryzacji powinna zająć się na szersząskalę sprzedawaniem swoich legendarnych modeli, gdyż jest to bardzo lukratywnybiznes. W zeszłym roku na aukcji Ferrari 250 GT SWB California Spider zostałsprzedany za 10,9 miliona dolarów. W tym roku wynik ten został pobityprzez inny model.

 

Pobije rekord?

Już za kilka dni podczas konkursu elegancji w Pebble Beach pod młotek trafisamochód, który ma szansę zostać najdroższym, sprzedanym naaukcji. Jest to Bugatti wyprodukowane na specjalną okazję – urodzinysamego twórcy tej marki.

 

"Gwiazda Indii" za 42 miliony złotych!

Kwintesencja klasyki. Tak można powiedzieć o wyprodukowanym w 1934 roku modeluRolls-Royce Phantom II Continental. Auto zostało przygotowane specjalnie dlamaharadży Rajkot.

 

Dwa wyjątkowo drogie Mercedesy

Jeśli w 2005 roku przegapiłeś okazję aby kupić Mercedesa CLK GTR Coupe,bądź rok później wersję CLK GTR Roadster, to szczęście właśniesię do Ciebie uśmiechnęło. Oba samochody zostaną wystawione na aukcji.

 

Sprzedaż na 3.337 mln złotych

Firma organizująca aukcje i sprzedaż klasycznych samochodów ogłosiławłaśnie, że ma do wystawienia 10 pięknych modeli Ferrari, którychłączna wartośc opiewa na 750 tysięcy funtów. Aukcja będzie miałamiejsce 18 maja.

 

Rekordowe aukcje modeli Ferrari

Włoski producent ciekawie podsumował rok 2014. Auta zbudowane przez Ferrarizdominowały aukcje i osiągały na nich kosmiczne kwoty. Nie ma co siędziwić wśród nich są naprawdę rzadkie modele.

 

Top 10: Auta na aukcji Silverstone

W ten weekend na torze Silverstone odbędzie się wyprzedaż. Na aukcji możnazakupić wiele bardzo ciekawych samochodów. Stworzyliśmy bardzosubiektywny ranking 10 najciekawszych egzemplarzy do wylicytowania.

 

Ardor Auctions - pierwszy w Polsce dom aukcyjny klasycznych aut

Pierwszy dom aukcyjny klasycznej motoryzacji w Polsce zaczyna swoją działalność z dużym rozmachem. Zadebiutuje licytacją ok. 60 zabytkowych aut na Stadionie Narodowym już we wrześniu tego roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "aukcje samochodow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019