Wyszukiwałeś:

aukcje

. Znaleziono 141 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: aukcje

Spróbuj też wyszukać: ac cobra santa fe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 141 wszystkich):

Shelby Daytona Cobra za 15 milionów

W połowie maja w Indianapolis w stanie Indiana odbędzie się aukcja naktórej zostanie wystawiony nietypowy okaz. Shelby Daytona Cobra Coupe z1965, którego cena może osiągnąć nawet 15 milionówdolarów.

 

Ostatnie F430 na aukcję

Ferrari ogłosiło, że wystawi na aukcję charytatywną ostatni egzemplarzmodelu F430. Cała kwota, która zostanie wylicytowana, będzie przekazanana rzecz ofiar trzęsienia ziemi w regionie Abruzji.

 

Nawet 100 tys. kary za nielegalny demontaż

W Polsce kwitnie handel używanymi częściami samochodowymi. Jednak nie każdywie, że za wymontowywanie na "dziko" elementów pojazduwycofanego z eksploatacji, grozi kara nawet 100 tys. zł.

 

Sprzedaż na 3.337 mln złotych

Firma organizująca aukcje i sprzedaż klasycznych samochodów ogłosiławłaśnie, że ma do wystawienia 10 pięknych modeli Ferrari, którychłączna wartośc opiewa na 750 tysięcy funtów. Aukcja będzie miałamiejsce 18 maja.

 

Spyker nie trafi pod młotek

Holenderski producent supersamochodów, firma Spyker, nie miał ostatnionajlepszego czasu. Z powodu braku płynności finansowej firma popadła wdługi.

 

Opel Adam od Bryana Adamsa

Prawie rok temu Opel zaprezentował nowy model Adam, który powstał wlimitowanej edycji sygnowanej nazwiskiem Bryana Adamsa. Teraz niemieckiproducent zamierza wystawić na aukcję siedem egzemplarzy.

 

Rzadki okaz Audi Quattro na aukcję

Audi Sport Quattro to prawdziwa legenda. Okazało się, że na świecie sąjeszcze egzemplarze w stanie idealnym. W przyszłym miesiącu jeden z nich trafina aukcje organizowane przez RM.

 

Rekordowe aukcje modeli Ferrari

Włoski producent ciekawie podsumował rok 2014. Auta zbudowane przez Ferrarizdominowały aukcje i osiągały na nich kosmiczne kwoty. Nie ma co siędziwić wśród nich są naprawdę rzadkie modele.

 

Top 10: Auta na aukcji Silverstone

W ten weekend na torze Silverstone odbędzie się wyprzedaż. Na aukcji możnazakupić wiele bardzo ciekawych samochodów. Stworzyliśmy bardzosubiektywny ranking 10 najciekawszych egzemplarzy do wylicytowania.

 

Ardor Auctions - pierwszy w Polsce dom aukcyjny klasycznych aut

Pierwszy dom aukcyjny klasycznej motoryzacji w Polsce zaczyna swoją działalność z dużym rozmachem. Zadebiutuje licytacją ok. 60 zabytkowych aut na Stadionie Narodowym już we wrześniu tego roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018