Wyszukiwałeś:

auris

. Znaleziono 455 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auris

Spróbuj też wyszukać: astra corolla auris wymian żarówki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 455 wszystkich):

Auris: Nowe wcielenie Toyoty

Właśnie dzisiaj japoński producent znanych i cenionych na całym świeciesamochodów wprowadził do swojego zestawienia nowy model, którego zadaniembędzie odgrywać kluczową rolę w ekspansjonistycznych zapędach marki Toyotana rynku europejskim. Nowy Auris ma poważnie zwiększyć udziały swojegoproducenta w ciasnym już segmencie C.

 

Toyota Auris: Złota Toyota

Zdziwienie, szok, niedowierzanie to pierwsze reakcje na wieść, że kompaktowaToyota nie będzie się już nazywać Corolla tylko Auris. A jednak. Po bliskoczterdziestu latach i dziewięciu generacjach przyszedł czas i na zmianęnazwy. Na szczęście nie do końca. W wersji sedan pozostanie nazwa Corolla, ajedynie hatchback będzie się nazywać Auris.

 

Będzie hybrydowy Auris

Walka na hybrydy wydaje się nabierać tempa. Dotychczasowy lider tego segmentu- Toyota, nie zamierza czekać aż konkurencja zbliży się na niebezpiecznąodległość. Już w przyszłym roku do boju o utrzymanie pozycji lidera wyruszyToyota Auris wyposażona w silnik hybrydowy.

 

Odświeżony Auris już w sprzedaży

Po oficjalnej premierze zmodernizowanej wersji Toyoty Auris na marcowej wystawiesamochodowej w Genewie, następca Corolli hatchback właśnie trafił dosprzedaży na polskim rynku. Cennik otwiera wersja z silnikiem 1,33 VVT-i wcenie 57.100 zł.

 

Hybrydowy Auris "Samochodem przyszłości"

Toyota Auris Hybrid uznana została "Samochodem przyszłości" przezniemiecki automobilklub ADAC. To najnowsza kategoria w dorocznie przyznawanychnagrodach "Gelber Engel" (Żółty Anioł) za wyjątkoweosiągnięcia producentów samochodów.

 

Znamy cenę nowej Toyoty Auris

Choć na polskim rynku nowa generacja Toyoty Auris pojawi się dopiero wstyczniu, już teraz znamy cenę startową tego modelu, którego produkcjawłaśnie ruszyła w brytyjskiej fabryce Toyoty.

 

Auris kombi nadjeżdża

Po latach nieobecności w klasie kompaktowych kombi Toyota powraca do tegosegmentu rynkowego. Auris Touring Sports zadebiutuje na wystawie w Genewie, zaśna polskie drogi wyjedzie w drugiej połowie roku.

 

Toyota Auris bardzo popularna

Pierwszy miesiąc pełnej sprzedaży nowej kompaktowej Toyoty powoduje, żejapońska marka może chodzić z podniesioną głową. Spośródwszystkich aut kompaktowych dostępnych w Europie Auris zaliczył największywzrost.

 

Toyota Auris Hybrid: Lustrzane odbicie

Czy kiedykolwiek stanieliście przed lustrem i spoglądając na gościaznajdującego się po drugiej stronie doszliście do wniosku, że niepoznajecie samego siebie? Dieta, siłownia i wymiana garderoby sprawiły, żeodżyliście. To samo odczuwa zapewne nowy kompaktowy Auris. Człowiek ma nadnim przewagę, nie występuje jako hybryda.

 

Hybrydowy Auris jeszcze bardziej ekologiczny

Dostępna na rynku od krótkiego czasu Toyota Auris w wersji hybrydowej tojeden z najbardziej ekologicznych modeli w segmencie kompaktów. EmisjaCO2 tego modelu wynosi zaledwie 84 g CO2/km.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018