Wyszukiwałeś:

aut

. Znaleziono 7390 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: aut

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 7390 wszystkich):

Ponad 715 tys. aut ‘made in Poland’ w 2006 roku

Produkcja samochodów w 2006 roku przekroczyła 715 tysięcy sztuk. Z polskichzakładów wyjechało prawie 609 tys. samochodów osobowych i ponad 106 tys. autdostawczych. Gros produkcji - około 96% trafiło na rynki zagraniczne.

 

Coraz więcej aut z Polski

Polskie fabryki z branży motoryzacyjnej wciąż pracują na wysokich obrotach.W lutym pobity został kolejny rekord produkcji samochodów. Wedługdanych opublikowanych przez Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar, w lutym2008 roku linie produkcyjne opuściło aż 88,8 tys. aut.

 

3,5 % więcej aut w marcu

Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar opublikował dane dotyczące poziomuprodukcji polskiego przemysłu motoryzacyjnego w marcu bieżącego roku. Jakwynika ze statystyk, produkcja stale rośnie. W stosunku do lutego bieżącegoroku, wyprodukowano o 3,5 % więcej aut.

 

Produkcja aut wzrosła aż o 43%

Pomimo tego, że coraz więcej ludzi decyduje się na zakup samochodówużywanych, produkcja nowych aut stale rośnie. Tylko w lipcu bieżącego roku zlinii produkcyjnych polskich zakładów zjechały 94 tys.samochodów. To prawie o 43% więcej niż w ubiegłym roku.

 

Auta z kratką - od tych aut odliczysz 100% VAT

Przyszłość aut z kratką, czyli tych które dają obecnie prawo do100-procentowego odliczenia podatku VAT i od ceny zakupionego na firmę auta, iod paliwa do niego, stoi wciąż pod sporym znakiem zapytania. Niby rządwycofał się z pomysłu wprowadzenia ograniczeń w odliczeniu VAT, ale wkażdej chwili może do tego pomysłu powrócić. A tymczasem oferta rynkuaut z kratką jest dziś przeogromna.

 

W Polsce produkcja aut spada u sąsiadów rośnie

W produkcji aut Polskę wyprzedziły już Czechy, za chwilę zrobi to Słowacja,a być może także Węgry i Rumunia. Przegrywamy z sąsiadami rywalizację oinwestycje i nowe miejsca pracy – donosi Gazeta Wyborcza.

 

Polacy kupili kilkaset takich aut, Francuzi 14 tysięcy

Samochody z napędem elektrycznym lub hybrydowym wciąż mają problemy zezdobyciem polskiego rynku, podczas gdy na Zachodzie ich sprzedaż rośnie.Problemem dla kupujących jest zbyt wysoka cena takich aut. Bez inicjatyw zestrony państwa sytuacja ta w najbliższej przyszłości się nie zmieni.

 

Fatalna sprzedaż aut w lutym

Podczas gdy Europejczycy gremialnie udali się na zakupy do salonów samochodowych, Polacy w lutym wstrzymali się z nabywaniem aut. Tylko Austriacybardziej zbojkotowali stacje dealerskie.

 

Polacy kupują coraz więcej aut elektrycznych

Europejskie stowarzyszenie producentów aut ACEA ogłosiło wynikisprzedaży pojazdów o tzw. napędzie alternatywnym w krajach StaregoKontynentu. Wzrost zainteresowania tymi samochodami jest znaczny, a Polska podtym względem bryluje.

 

Ładowanie aut elektrycznych - jak to się robi?

Proces ładowania ma kluczowe znaczenie dla codziennego użytkowania samochoduelektrycznego. Im krótsza przerwa na ładowanie, tym większa wygoda.Jak wygląda obecnie ładowanie aut elektrycznych?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021