Wyszukiwałeś:

auta X

elektryczne X

. Znaleziono 483 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auta elektryczne

Spróbuj też wyszukać: napęd elektryczny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 483 wszystkich):

Elektryczne auta - co i kiedy?

Przyszłość motoryzacji, przynajmniej ta najbliższa, zdominowana zostanieprzez auta z napędem elektrycznym. To już jest pewne, coraz więcejproducentów zapowiada bowiem wprowadzenie tego typu modelu do swojejoferty. Jednak szukając dziś w salonach sprzedaży auta elektrycznego,jesteśmy skazani na porażkę. Zobaczmy więc, kiedy i jakie modele nieemitujące zanieczyszczeń trafią do salonów.

 

Czy auta elektryczne są w Polsce faktycznie zeroemisyjne?

Auta elektryczne, nie emitujące do atmosfery dwutlenku węgla, to przyszłośćmotoryzacji. Czy jednak faktycznie są one zupełnie zeroemisyjne? Takie pytaniezadaliśmy Robertowi Grudzińskiemu - ekspertowi do spraw energetyki.

 

Czy będziemy mogli bezprzewodowo ładować samochody?

Technika rozwija się bardzo szybko i często nie jesteśmy w stanie nadążyćza nią. Samochody hybrydowe są co raz lepsze i co raz bardziej zaawansowanetechnicznie. Na rynku pojawiają się auta pozwalające na ładowanie swoichakumulatorów ze zwykłego gniazdka sieciowego. W Londynie rozpoczynająsię testy bezprzewodowego ładowania akumulatorów.

 

Nie tylko elektryczne są "eco"?

Pojawiające się w sprzedaży kolejne elektryczne samochody niewątpliwie sąekologiczne, nie emitują niemal w ogóle zanieczyszczeń, a kosztypodróży są minimalne. Jednak wcale nie są one skazane na sukces, a toze względu na to, że napędzane benzyną bądź olejem napędowym tradycyjnemodele stają się również coraz bardziej ekonomiczne i ekologiczne.

 

Samochód elektryczny za 149 złotych

Samochody elektryczne powoli stają się widokiem powszednim na naszych drogach.Korzystając z tego trendu i obserwując zapytania klientówwypożyczalnia Auto Express za 149 złotych za dobę zamierza wynajmowaćsamochody elektryczne z pełnym ładowaniem.

 

Ten naród ma bzika na punkcie e-samochodów

We wrześniu najchętniej kupowanym modelem była Tesla S. W październikupalmę pierwszeństwa przejął inny elektryczny model - Nissan Leaf. W żadnyminnym państwie, poza Norwegią, auta napędzane energię elektryczną niecieszą się aż tak wielką popularnością.

 

W miastach elektryczne. Na dalsze trasy ogniwa paliwowe

Już w przyszłym roku na europejskim rynku zadebiutuje pierwsza seryjna Toyotanapędzana ogniwami paliwowymi. Według władz japońskiego koncernu tego typunapęd będzie się sprawdzał w przyszłości na długich dystansach. Ruchmiejski zostanie zaś zdominowany przez auta elektryczne.

 

Hybrydy priorytetem dla Volvo, auta elektryczne poczekają

Choć pierwsze przymiarki do elektrycznych samochodów Szwedzi robil już4 lata temu, od tej pory nie stworzyli produkcyjnej wersji auta na prąd. I nieprędko może się to zmienić.

 

Norwegia ukróci dotacje na auta elektryczne

Wygląda na to, że Norwegia niedługo przestanie być rajem dla wielbicieli elektrycznych aut. Duże ulgi dla ich właścicieli chce ukrócić rząd.

 

Elektryczne auta także mogą szkodzić środowisku

W dobie rosnącej popularności samochodów z silnikami elektrycznymi i hybrydowych należy zastanowić się, jak te auta przyszłości wpływają na środowisko. Efekt analiz może być diametralnie różny od logicznego rozumowania.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auta elektryczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019