Wyszukiwałeś:

auta X

samojezdne X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auta samojezdne

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Nissan chce czytać w myślaach

Wyobrażacie sobie taką sytuację: jedziecie samochodem, dojeżdżacie do skrzyżowania i w głowie rodzi się myśl "muszę teraz skręcić wprawo". Samochód wyłapuje wasze myśli i robi to co zaplanowanezostało w Waszym umyśle. Niemożliwe? Nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Kierowca pójdzie w odstawkę

Mimo kryzysu finansowego świat motoryzacji rozwija się bardzo prężnie. Każdy z szanujących się producentów aut prezentuje co chwilę nowinki technologiczne, które mają ułatwić pracę kierowcy. Kierowcy,którego niektórzy chcą zastąpić zrobotyzowanym autem. Czysamojezdne samochody to realna przyszłość?

 

Kierowca pójdzie w odstawkę

Mimo kryzysu finansowego świat motoryzacji rozwija się bardzo prężnie.Każdy z szanujących się producentów aut prezentuje co chwilę nowinkitechnologiczne, które mają ułatwić pracę kierowcy. Kierowcy,którego niektórzy chcą zastąpić zrobotyzowanym autem. Czysamojezdne samochody to realna przyszłość?

 

Kolejna zgoda dla autonomicznych aut w USA

W stanie Michigan podpisano dokument, który zezwala na testowaniesamochodów autonomicznych na tamtejszych drogach. To kolejny krok, kuwykluczeniu roli kierowcy w prowadzeniu samochodów.

 

Kolejne testy "autonomicznego" Audi

Auta bez kierowcy? Taka będzie bardzo możliwe przyszłość motoryzacji.Niewykluczone, że również wyścigi samochodowe będą odbywać się bezkierowców. Audi ponownie sprawdza swój wyścigowy model,który porusza się bez udziału kierującego.

 

885 kilometrów Audi A7 bez kierowcy

Samochody poruszające się bez udziału kierowcy nie są już domenąfilmów science fiction, lecz coraz odważniej wkraczają w realnyświat. Zanim wyjadą na ulice potrzebne są odpowiednie regulacje prawne, aleod strony technicznej Audi Sportback Piloted Driving Concept jest już gotowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auta samojezdne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019