Wyszukiwałeś:

auta X

kratka X

. Znaleziono 41 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: z.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auta z kratka

Spróbuj też wyszukać: jak legalnie usunąć kratkę

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Powrócą kratki?

Pamiętamy je zapewne wszyscy. Kratka za tylną kanapą. Ich posiadanie byłojednym z podstawowych warunków, które dawało uprawnienia doodliczania podatku VAT zawartego w cenie kupowanego paliwa. I choć od ponadtrzech lat nie zapewniają już takiej możliwości, to jednak być możepowrócą.

 

Jumpy też z kratką

Citroen Jumpy jest kolejnym modelem w gamie francuskiej marki, któryuzyskał homologację ciężarową. Dzięki temu przy zakupie tego auta, jak ipaliwa do niego będzie można odliczyć 100% podatku VAT.

 

46 tysięcy za Lancera z... kratką

W ofercie firmy Mitsubishi na polskim rynku pojawił się Mitsubishi LancerSportback z 4-osobową homologacją ciężarową, dzięki czemu dlawłaścicieli firm auto to będzie tańsze o 22%. Ceny netto zaczynają się od46.057 zł.

 

Auta z kratką: Do wyboru, do koloru

Kiedy pięć lat temu zmiana przepisów podatkowych spowodowała, żekratki straciły sens bytu, wydawało się, iż ten absurdalny elementwyposażenia samochodów osobowych wykorzystywanych w działalnościgospodarczej już nigdy nie będzie nas straszył. Nic bardziej mylnego.Właśnie przeżywamy swoisty renesans samochodów z kratką.

 

BMW też z kratką

Do coraz pokaźnej grupy aut z homologacją ciężarową dostępnych na naszymrynku dołączyły dwa modele BMW - X5 oraz X6.

 

"Nie" dla takich zmian w VAT od aut z kratką

Krajowa Izba Gospodarcza negatywnie przyjęła przedstawiony do konsultacjiprojekt nowelizacji ustaw podatkowych dotyczący głównie kwestiiużytkowania samochodu w firmach. Wg Izby projekt zawiera wiele negatywnych inieprzemyślanych rozwiązań mających głownie charakter czysto fiskalny.

 

Auta z kratką - od tych aut odliczysz 100% VAT

Przyszłość aut z kratką, czyli tych które dają obecnie prawo do100-procentowego odliczenia podatku VAT i od ceny zakupionego na firmę auta, iod paliwa do niego, stoi wciąż pod sporym znakiem zapytania. Niby rządwycofał się z pomysłu wprowadzenia ograniczeń w odliczeniu VAT, ale wkażdej chwili może do tego pomysłu powrócić. A tymczasem oferta rynkuaut z kratką jest dziś przeogromna.

 

Mały wpływ kratek na popyt

Samochody osobowe z homologacją ciężarową, czyli popularne auta z kratką,jak się okazuje nie są wcale jakoś bardzo chętnie nabywane przezprzedsiębiorców. Stanowią ok. 10-15% wszystkich kupowanych na firmęaut osobowych.

 

Auta z kratką zagrożone

Najpierw w efekcie wyroku Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości na polskiedrogi po kilku latach nieobecności powróciły auta z kratką. Dwieostatnie decyzje Komisji Europejskiej mogą spowodować natomiast, że znowu niebędzie sensu ich kupować. Jak widać, to instytucje europejskie majądecydujący wpływ na to, jakie auta kupują polscy przedsiębiorcy.

 

Ostatni dzwonek dla kratek

Niecałe trzy miesiące do zakończenia roku to ostatni moment dlaprzedsiębiorców, by nabyć jeszcze auto z kratką, a tym samymskorzystać w pełni z odliczeń w podatku VAT. Dla tych, którzy jeszczesię wstrzymują z decyzją, przypominamy, że aby zaoszczędzić 22 proc.podatku VAT, muszą oni zdążyć z zarejestrowaniem zakupionego auta przedkońcem roku. A to wcale już nie jest takie pewne

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auta z kratka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019