Wyszukiwałeś:

auta X

zabytkowe X

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auta zabytkowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

Przejedź się zabytkowym BMW

Prawdziwa gratka czeka tej wiosny na gości Muzeum BMW w Monachium. Specjalnaoferta to zwiedzanie miasta i obiektów należących do muzeum z tylnejkanapy zabytkowej limuzyny BMW.

 

Dla miłośników starych aut

Pojazdy zabytkowe, oldtimery, czyli po prostu stare samochody często wzbudzająna ulicach dużo większe zainteresowanie niż najnowsze modele. Im starsze, imbardziej zadbane i im bardziej oryginalne, tym pozytywne emocje są większe.Okazuje się, że miłośników pojazdów "z brodą" wnaszym kraju jest sporo. Ta informacja może ich ogromnie ucieszyć.

 

Polacy pokochali "zabytki"

Stare, zabytkowe modele stanowią równie silny magnes dlamiłośników motoryzacji jak najnowsze auta wyposażone w nowoczesnątechnologię. Nie ma się więc co dziwić, że rośnie również w naszymkraju liczba rejestrowanych pojazdów zabytkowych.

 

Tak inwestują pasjonaci motoryzacji

Auta zabytkowe stają się coraz popularniejszą inwestycją. Szacuje się, żekażdy kupiony za okazyjną cenę samochód, po odrestaurowaniu możezostać sprzedany za cenę o 100 procent wyższą. W niektórychprzypadkach zyski sięgają nawet kilkuset procent.

 

Dwa zabytkowe Audi na MotoClassic we Wrocławiu

W dniach od 15 do 17 sierpnia, na Zamku Topacz niedaleko Wrocławia, odbyłasię kolejna edycja zlotu pojazdów zabytkowych MotoClassic Wrocław 2014.Wśród gwiazd zlotu brylowały dwa przedwojenne modele Audi - Audi 14/35PS, Typ C "Alpensieger" oraz Front 225 Roadster.

 

Jedna blach na kolekcję

Pasja, inwestycja, sposób na życie - segment samochodówzabytkowych ma się na świecie coraz lepiej i wart jest - obrót takimipojazdami oraz częściami zamiennymi - ok. 20 miliardów euro rocznie. WPolsce rynek ten dopiero raczkuje, co w dużej części jest spowodowaneskomplikowanymi przepisami w tej materii.

 

Rejestracja auta zabytkowego - wady i zalety

Gdy decydujemy się na rejestrację samochody jako auta zabytkowego otrzymujemytzw. "żółte tablice". Ma to swoje zarówno wady jak izalety. Postaramy się przybliżyć pozytywne aspekty jak i negatywne tegoprocesu.

 

Rejestracja auta zabytkowego

Coraz więcej osób poszukuje zabytkowego auta i chce nim poruszać siępo drogach, jeżdżąc na zloty i spotkania klubowiczów. Przy zakupieauta klasycznego od razu pojawia się aspekt rejestracji takiego egzemplarza.Dziś postaramy się pokrótce przedstawić drogę do rejestracji autazabytkowego i zdobycia tzw. „żółtych tablic”.

 

Zabytkowy samochód dobrą inwestycją

Kupno zabytkowego samochodu sposobem na zabezpieczenie sobie finansowoemerytury? Dlaczego nie? Jak przekonują specjaliści oraz jak pokazuje rynek,rocznie niektóre inwestycje w zabytkowe auta mogą przynieść nawet20-proc. stopę zwrotu, choć bywają również bardziej spektakularne.

 

Coraz więcej aut zabytkowych

Polski rynek pojazdów zabytkowych ma się coraz lepiej. Wedługszacunków polscy kolekcjonerzy posiadają obecnie ok. 50 tys.pojazdów, mających status zabytkowego. I liczba ta cały czas rośnie.Rozwija się również rynek usług przeznaczonych dla tego typupojazdów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auta zabytkowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019