Wyszukiwałeś:

auto X

detailing X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auto detailing

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Dlaczego używane z Niemiec są ładniejsze?

Tę ogólnie przyjętą opinię może potwierdzić każdy, kto choć razbył w salonie aut używanych za naszą zachodnią granicą. Czy faktycznieNiemcy bardziej dbają o samochody? Czy lepsze drogi mają wpływ na to, żesamochody nie mają spotykanych u nas rys i wgnieceń? Jak wytłumaczyćniemalże fabryczny stan wnętrz?

 

Goodyear rekomenduje Autoland

Produkty firmy Autoland zostały docenione przez firmę Goodyear. Rekomendujeona czernidło do opon oraz bezdotykową piankę stworzone w oparciu otechnologię NANO+.

 

Koniec z rysami na lakierze

Nie ma chyba nic gorszego jak na nowym lakierze samochodu pojawiają się ryski.Na szczęście nowoczesne rozwiązania sprawiają, że tego typu problemy będąznikać. Samoczynnie.

 

AUTO MOTO SHOW już 10 czerwca!

Expo Silesia i Firma Sens, zapraszają miłośników czterechkółek na targi motoryzacyjne AUTO MOTO SHOW, które odbędą sięw terminie 10–12 czerwca.

 

Wątek na forum: Auto detailing na śląsku - może ktoś polecić?

Witajcie, szukam dobrego studia auto detailingu na Śląsku, najlepiej w Katowicach. Trochę tych miejsc jest, ale przez to, że to jeszcze nie końca popularne jest i nie każdego stać, to jednak mało opinii w internecie można znaleźć. Znajomy mi polecał jedynie DetailKing, bo u niego w firmie prezes ...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auto detailing".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019