Wyszukiwałeś:

auto X

globalne X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auto globalne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Nowy maluszek od Forda

Ford jest właśnie w trakcie przygotowywania nowego małego auta,przeznaczonego na globalne rynki.

 

Więcej mocy i technologii w Rangerze

Nowy fordowski "mid-sized truck", jakby rzekł Amerykanin przyobiedzie, objawił się na Australian International Motor Show.

 

Nowe globalne auto Nissana

Nissan pokazał wczoraj na targach w Guangzhou w Chinach model Sunny,który pod tą nazwą będzie tam sprzedawany od stycznia 2011 roku, poczym powoli będzie wchodził na rynki 170 krajów świata pod innyminazwami.

 

Nowe, globalne Malibu już wkrótce

Chevrolet przymierza się do prezentacji nowej generacji modelu Malibu,który będzie samochodem globalnym - coś na wzór nowego Focusa.

 

Pierwsze zdjęcie wnętrza Malibu

Chevrolet pokazał właśnie pierwsze zdjęcie wnętrza nowego Malibu,które swoją oficjalną premierę będzie miało na Shanghai Auto Showoraz New York Internatonal Auto Show.

 

Chevrolet Cruze: Globalne auto dla Europejczyka

To, że Europejczycy chętniej sięgają po kompaktowe hatchbacki niż sedany,wiadomo nie od dziś. Wiedzą też o tym w General Motors, dlatego po naprawdęudanym modelu Cruze z czterodrzwiowym nadwoziu, Chevrolet wypuścił na rynekwersję pięciodrzwiową swojego modelu. Wersję, skierowaną przede wszystkimdo Europejczyka.

 

Crossover na bazie Peugeota 208

O tym, że świat motoryzacyjny zwariował na punkcie wszelkiego typucrossoverów, wiadomo nie od dziś. A jeśli ktokolwiek ma jeszcze jakieśwątpliwości, to mamy na poparcie tej tezy kolejny dowód w postacikoncepcyjnego jeszcze Peugeota 2008.

 

Ford: "Bez ciężkiej pracy ciężko jest się pokazać" [wywiad]

Pewnie, gdy jako dziecko brał kredki do ręki i rysował bazgroły na kartcenie przypuszczał gdzie będzie pracował, gdy dorośnie. O projektowaniusamochodów rozmawiamy z Bogusławem Paruchem, projektantem w Ford MotorCompany. Zapraszawy do lektury.

 

Gdyby na świecie było tylko 100 samochodów

W dzisiejszych czasach mamy dostępną mnogość marek, kolorów,nieskończone listy wyposażenia. Kupowanie samochodu (pod warunkiem, że mamyprzy sobie odpowiednią ilość gotówki) może być czasem nie ladaproblemem.

 

Oto zapowiedź nowej Hondy Civic

Honda zamierza w tym roku intensywnie odświeżyć swoją gamę modelową.Właśnie pojawiło się pierwsze zdjęcie zapowiadające prototyp modelu Civic.Auto zostanie odsłonięte już za kilka tygodni na targach we Genewie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auto globalne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019