Wyszukiwałeś:

auto X

motor X

sport X

. Znaleziono 338 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: i.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auto motor i sport

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 338 wszystkich):

Dziś w kioskach najnowszy numer auto motor i sport!

Piątek, początek weekendu, a my zapraszamy do kiosków po najnowszynumer miesięcznika auto motor i sport. W październikowym numerze znajdziecie m.in. nowości na rok 2016, relację z targów IAA ale i test Hyundai'a Tucsona czy też porównanie Jaguara XE z Infiniti Q50. Uwaga! W tym numerze startuje plebiscyt Best Cars!

 

Do kiosków trafił najnowszy numer auto motor i sport!

Przed weekendem obowiązkowa wizyta w kiosku. Listopadowy numer miesięcznikaauto motor i sport od dziś dostępny w sprzedaży. W numerze porównanie12 aut hybrydowych, czyli coś dla sympatyków ekologii i test FordaMustanga V8. Czyli coś dla tych, którzy we krwi mają wysokooktanowepaliwo, a ekologię pamiętają jedynie z lekcji w podstawówce.

 

Porsche 911 ? jedyny takie wydanie

Model nazywany „flagowym” to coś wyjątkowego i najlepszym tegoprzykładem jest kultowe Porsche 911. W kioskach znajdziecie specjalny numermiesięcznika auto motor i sport poświęcony „911”. To jedyne wPolsce, tak obszerne kompendium dotyczące legendarnego modelu, odktórego zaczęła się bogata historia marki Porsche.

 

Test opon zimowych 2015 w nowym numerze auto motor i sport

Mamy połowę października, więc już najlepszy czas na zmianę opon nazimowe. Magazyn auto motor i sport przeprowadził najnowszy test zimówek,w których bierze udział 10 kompletów opon zimowych. Zobacz, jakredaktorzy testują nowe gumy i jakie opony znajdziesz w teście.

 

Miesięcznik auto motor i sport - grudniowy numer już w kioskach

Dziś zapraszamy do kiosków po najnowszy numer miesięcznika auto motori sport. W grudniowej odsłonie znajdziecie m.in.  pierwszy w Polsce testOpla Astry, porównanie czterech niemieckich SUV-ów oraz wrażeniaz jazdy pierwszym, seryjnym autem na wodór – Toyota Mirai wrękach naczelnego. Zobacz co jeszcze znajdziesz w nowym numerze.

 

Styczniowy auto motor i sport już w kioskach

Warto zacząć nowy tydzień od dobrej lektury, dlatego polecamy najnowsze,styczniowe wydanie magazynu auto motor i sport, które właśnie trafiłodo kiosków, saloników prasowych i na stacje benzynowe.

 

Auto motor i sport ? nowy numer już w kioskach

W najnowszym numerze miesięcznika auto motor i sport redakcja postarała się,by dostarczyć czytelnikom dużą dawkę adrenaliny. Ferrari 488 GTB i najnowsze Porsche 911 Carerra S podane są jako danie główne, ale przystawki i deser również smakują wyśmienicie. Sprawdź, jakie testyaut znajdziesz w tym miesiącu!

 

auto motor i sport - 300. numer już w kioskach

Dziś piątek, a więc mamy zaszczyt zaprosić Was do kiosków ponajnowszy numer miesięcznika "auto motor i sport". To już 300.wydanie, w którym znajdziecie m.in. test najnowszej Toyoty Prius,pierwszą jazdę Hondą NSX, czy przegląd ciekawych samochodówklasycznych z charakterem. Zobacz, co jeszcze przygotowała redakcja auto motori sport.

 

Specjalne wydanie "AMiS" z okazji 75. urodzin marki Jeep

Dla wszystkich fanów marki Jeep, offroadu i motoryzacji redakcja"auto motor i sport" przygotowała specjalny numer z okazji 75-leciaistnienia ikony "terenówek". Zobacz, jakie ciekawe materiałyznajdziesz na 126 stronach.

 

Wydanie specjalne "auto motor i sport": Audi - od S do RS

Do kiosków i salonów prasowych trafiło najnowsze, specjalnewydanie miesięcznika "auto motor i sport". "Audi - od S doRS" w całości jest poświęcone sportowym modelom z Ingolstad.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auto motor i sport".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019