Wyszukiwałeś:

auto X

zimie X

. Znaleziono 211 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auto w zimie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 211 wszystkich):

Wątek na forum: Ostatni dzwonek! Przygotuj auto na zimę!

ja przy większej zimie wsiadam w autobusy miejskie a moejgo auta nie ruszam. Troche z lenistwa, troche z oszczędności, ale mam tylko letnie opony i nie wyglupiam się i nie wyjeżdżam wówczas na śnieg ~Kalinka

 

Łańcuchy przeciwśnieżne, czyli nie daj się zimie

Opony zimowe z kolcami to najlepsze połączenie kiedy na drodze zalega ubityśnieg i lód. W realnym świecie używać ich mogą jednak tak naprawdękierowcy ze Skandynawii. W Polsce korzystać mogą z nich kierowcy rajdowi wzawodach sportowych, dojeżdżający do odcinków specjalnych albo...rowerzyści. Alternatywnymi produktami, które poprawiają przyczepnośćauta w zimie, są w pewnym stopniu łańcuchy przeciwśnieżne, tekstylne rzepyi spraye do opon. Które z nich spisują się najlepiej?

 

Przyszła wiosna, zabierz auto do kosmetyczki

Pierwsze, słoneczne weekendy wiosny to idealny moment na rozpoczęcie sezonugrillowego. Ale nie tylko. To także właściwy czas na doprowadzenie auta dowłaściwej higieny po uciążliwej zimie. Poniżej prezentujemy kompaktowy plandziałania jak tego dokonać, od czego zacząć i na co zwrócićszczególną uwagę.

 

Diesle w zimie mają gorzej

Szczególnie w zimie właściciele aut z silnikami napędzanymi olejemnapędowym powinni mieć się na baczności. Zamarzające paliwo i niesprawneświece żarowe to dwa podstawowe zagrożenia, które powodują, żesamochód trzeba zamienić na komunikację miejską, by dostać się dopracy.

 

Czy Twoje auto jest gotowe na wiosnę?

Za nami kilka dni wiosny, ale raczej nie powinniśmy jeszcze oczekiwaćpierwszych przebiśniegów. Pogoda nie sprzyja, ale prędzej czypóźniej i tak zrobi się cieplej, a póki co pozostanie namwięcej czasu na przygotowanie auta do cieplejszej aury.

 

Co po zimie warto zrobić w swoim aucie?

Pierwszy dzień wiosny za nami. I choć tegoroczna zima nie była zbytdokuczliwa, to jednak warto nasz samochód zabrać na kontrolę pozimową.Drobne z pozoru, często niewidoczne z zewnątrz usterki mogą być za jakiśczas przyczyną większych kłopotów. A za tymi chyba nikt nie przepada.

 

Wątek na forum: Auto detailing na śląsku - może ktoś polecić?

Witajcie, szukam dobrego studia auto detailingu na Śląsku, najlepiej w Katowicach. Trochę tych miejsc jest, ale przez to, że to jeszcze nie końca popularne jest i nie każdego stać, to jednak mało opinii w internecie można znaleźć. Znajomy mi polecał jedynie DetailKing, bo u niego w firmie prezes ...

 

Przegląd samochodu po zimie

W ten weekend będziemy świętować odejście zimy i początek wiosny. To dobryczas by zadbać o samochód i przygotować go do cieplejszej aury. Zobacz,co należy zrobić po zimie.

 

Diesel w zimie. Jak dbać o ten silnik

Wiemy, że silniki Diesla nie tolerują zimy i niskich temperatur. Zobacz, jakzadbać o jednostkę wysokoprężną, żeby nie mieć rano problemów zodpalaniem.

 

Jak zachować kontrolę nad samochodem w zimie?

Śliska droga, słaba widoczność, przykryty śniegiem samochód –to tylko niektóre z utrudnień, z jakimi muszą zmagać się kierowcyzimą.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auto w zimie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019