Wyszukiwałeś:

auto X

off X

road X

. Znaleziono 39 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auto off road

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

Wątek na forum: Lada Niva 3dr. - galeria zdjęć

Auto jest oki tzw.żelazo do katowania w jednym z nr.off-road ale ten kangur z przodu to porażka wieś tańczy i śpiewa a tył mu dorównuje za fotki auta 5 z plusem na tzw.tuning zew.czyli kangura nie ma skali w moich oczach ale coż o gustach się mówi to tylko moje zdanie.Pozdrawiam Znajdź podobne forum Lada Niva

 

Panda ma już 30 lat

Zakończony już salon samochodowy w Genewie był okazją dla Fiata dlauczczenia 30. rocznicy urodzin jednego z najważniejszych modeli w swojejpalecie - Fiata Pandy. Po raz pierwszy auto zostało zaprezentowane szerokiejpubliczności w 1980 roku właśnie podczas genewskiej wystawy.

 

Auto Show Poland już w piątek

W dniach 5-7 listopada w Halach Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego w Warszawieodbędzie się druga wystawa samochodów Auto Show Poland.

 

Skoda triumfuje

Skoda została aż trzykrotnie wyróżniona w konkursie "AutoTrophy", w którym głosują internauci oraz czytelnicy magazynu"Auto Zeitung".

 

Kolejne wyróżnienie dla Jeepa Grand Cherokee

Werdyktem redakcji amerykańskiego magazynu konsumenckiego "DecisiveAuto" oraz jury piętnastu niezależnych dziennikarzy motoryzacyjnych nowyJeep Grand Cherokee 2011 otrzymał tytuł "2011 Urban Truck of theYear" (Miejski Truck Roku).

 

Suzuki Grand Vitara: Według mnie warto.

5 Jeżeli stać Was na tankowanie to jest tobardzo dobre i wdzięczne autko. Nie za duże (w porównaniu do dużych autterenowych) i nie za małe w porównaniu do standardowych aut (nie suv) - możnanormalnie zaparkować i nie trzeba mieć specjalnej bramy gar...

 

Wątek na forum: Powrót na szczyt

Bardzo częste w ostatnich latach ekstremalne warunki pogodowe zwłaszcza w zimie, których częstotliwość w najbliższych latach będzie sie nasilać, skłaniają wieloletnich, doświadczonych kierowców prywatnych aut osobowych do myślenia o zakupie auta z dołączanym napędem drugiej osi (4x4). Ta grupa ...

 

Panda Cross lepsza niż wersja 4x4

Już we wrześniu do sprzedaży trafi nowa Panda Cross, która ma lepszewłaściwości terenowe od Pandy 4x4.

 

Dzieki tej szkole będziesz lepszym kierowcą!

Właśnie mija dziesięć lat odkąd została uruchomiona w Polsce jedna znajbardziej rozpoznawalnych szkół jazdy. Od tamtej pory w Szkole Autoudało się przeszkolić 22 197 kierowców, którzy w sumieprzejechali 2,5 mln kilometrów podczas zajęć i z pewnościąprzyczynili się do mniejszej liczby wypadków na drogach. Zobacz, czywarto skorzystać z takiego szkolenia.

 

Top: Najgorsze chińskie podróbki aut

Przyzwyczailiśmy się w ostatnich latach do tego, że chińskie samochody majądużo zapożyczeń w stosunku do swoich europejskich odpowiedników. I niemówimy tutaj o współpracy pomiędzy zachodnimi koncernami, awschodem. Przedstawiamy listę najgorszych chińskich "replik".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auto off road".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020