Wyszukiwałeś:

auto

. Znaleziono 20027 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auto

Spróbuj też wyszukać: Nowe części zamienne Citroen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20027 wszystkich):

Auto Moto Show po polsku

Targi motoryzacyjne chyba najlepiej obrazują stan branży motoryzacyjnej wdanym kraju. A że polska branża wciąż nie może wydostać się z zapaści,nie dziwota, iż ranga polskich targów motoryzacyjnych do wysokich nienależy. Od kilku już lat próbuje temu przeciwdziałać wystawa AutoMoto Show, która w miniony weekend zakończyła się w Sosnowcu.

 

Fiat Auto Poland wart prawie 11 mld zł

Działająca na polskim rynku firma Fiat Auto Poland została wybrananajbardziej wartościową firmą wśród przedsiębiorstw przemysłumotoryzacyjnego w Polsce.

 

AUTO MOTO SHOW już 10 czerwca!

Expo Silesia i Firma Sens, zapraszają miłośników czterechkółek na targi motoryzacyjne AUTO MOTO SHOW, które odbędą sięw terminie 10–12 czerwca.

 

Fiat Auto Poland liderem inwestycji nw badania i rozwój w Polsce

Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk (INE PAN) opublikował Raporto Największych Inwestorach w Badania i Rozwój w Polsce w 2012 roku. Wtym prestiżowym rankingu Fiat Auto Poland zdecydowanie zajął pierwsze miejsceprzed Grupą Bumar i Asseco Poland.

 

Auto Fus z autoryzacją Rolls-Royce'a

Od 2010 roku Auto Fus jest serwisowym partnerem brytyjskiej marki. DziśRolls-Royce oficjalnie potwierdził, że Auto Fus otrzymało autoryzację i tymsamym zostało oficjalnym dilerem samochodów Rolls-Royce na polskimrynku.

 

Dziś w kioskach najnowszy numer auto motor i sport!

Piątek, początek weekendu, a my zapraszamy do kiosków po najnowszynumer miesięcznika auto motor i sport. W październikowym numerze znajdziecie m.in. nowości na rok 2016, relację z targów IAA ale i test Hyundai'a Tucsona czy też porównanie Jaguara XE z Infiniti Q50. Uwaga! W tym numerze startuje plebiscyt Best Cars!

 

Do kiosków trafił najnowszy numer auto motor i sport!

Przed weekendem obowiązkowa wizyta w kiosku. Listopadowy numer miesięcznikaauto motor i sport od dziś dostępny w sprzedaży. W numerze porównanie12 aut hybrydowych, czyli coś dla sympatyków ekologii i test FordaMustanga V8. Czyli coś dla tych, którzy we krwi mają wysokooktanowepaliwo, a ekologię pamiętają jedynie z lekcji w podstawówce.

 

Miesięcznik auto motor i sport - grudniowy numer już w kioskach

Dziś zapraszamy do kiosków po najnowszy numer miesięcznika auto motori sport. W grudniowej odsłonie znajdziecie m.in.  pierwszy w Polsce testOpla Astry, porównanie czterech niemieckich SUV-ów oraz wrażeniaz jazdy pierwszym, seryjnym autem na wodór – Toyota Mirai wrękach naczelnego. Zobacz co jeszcze znajdziesz w nowym numerze.

 

auto motor i sport - 300. numer już w kioskach

Dziś piątek, a więc mamy zaszczyt zaprosić Was do kiosków ponajnowszy numer miesięcznika "auto motor i sport". To już 300.wydanie, w którym znajdziecie m.in. test najnowszej Toyoty Prius,pierwszą jazdę Hondą NSX, czy przegląd ciekawych samochodówklasycznych z charakterem. Zobacz, co jeszcze przygotowała redakcja auto motori sport.

 

Redaktor "auto motor i sport" jurorem Car of the Year

Roman Popkiewicz, redaktor naczelny magazynu "auto motor i sport",został jurorem najbardziej prestiżowego i najstarszego konkursu na najlepszy samochód w Europie – Car of the Year.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021