Wyszukiwałeś:

autobus X

hybrydowy X

. Znaleziono 77 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autobus hybrydowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 77 wszystkich):

Pierwszy autobus hybrydowy z Polski w Szwajcarii

W dniu 26 czerwca br. w miejscowości Lenzburg w Szwajcarii odbyła sięuroczystość przekazania do eksploatacji pierwszego w tym kraju autobusu znapędem hybrydowym. Autobus ten to 18-metrowy Solaris Urbino wyprodukowany wPolsce. Odbiorcą innowacyjnego pojazdu jest prywatny przewoźnik, ajednocześnie jedno z największych przedsiębiorstw komunikacji publicznej wSzwajcarii - grupa Eurobus.

 

Hybrydowy Solaris w Warszawie

Wiosną na ulice Warszawy wyjedzie hybrydowy Solaris Urbino Hybrid. Na raziebędzie to egzemplarz testowany przez tamtejsze Miejskie Zakłady Autobusowe.

 

Pierwszy w Polsce hybrydowy autobus

Po Poznaniu jeździ już pierwszy w naszym kraju autobus komunikacji miejskiej znapędem hybrydowym. Na początku tego tygodnia do Miejskiego PrzedsiębiorstwaKomunikacyjnego w Poznaniu trafił Solaris Urbino 18 Hybrid.

 

Pierwszy piętrowy autobus hybrydowy

Na wystawie Euro Bus Expo Show w Birmingham Volvo zaprezentowało po razpierwszy piętrowy autobus wyposażony w napęd hybrydowy. Pierwsze egzemplarzeVolvo B5L Hybrid pojawią się na już przełomie roku w Londynie.

 

Volvo rusza z produkcją autobusów hybrydowych

Volvo Buses rozpoczyna seryjną produkcję autobusów hybrydowych Volvo7700 Hybrid oraz autobusów piętrowych Volvo B5L Hybrid. Autobushybrydowy zmniejszy zużycie paliwa i emisję dwutlenku węgla aż o 35%.

 

Hybrydowy MAN wozi pasażerów w Monachium

Nawet do o 30 procent mniej CO2 emituje wprowadzony właśnie do ruchu wMonachium, przez tamtejszego przewoźnika Monachium Transport Company(Münchner Verkehrsgesellschaft), hybrydowy MAN Lion`s City.

 

200 razy dookoła świata

Volvo Buses rozpoczęło produkcję autobusów hybrydowych w 2010 roku. Odtamtej pory firma sprzedała ponad 650 hybryd w osiemnastu krajach. To czyniVolvo wiodącym dostawcą autobusów hybrydowych w Europie. Ich łącznyprzebieg jak dotąd odpowiada długości 200 okrążeń naszej planety.

 

Hybrydowy Solaris w kultowym mieście piwa

W Pilźnie, jednym  z najsławniejszych czeskich miast, w którymprodukowany jest sławny browar swoje kursy rozpoczął hybrydowy autobusskonstruowany przez Solaria. Pojazd powstał we współpracy z SkodaElectric.

 

Volvo wprowadza hybrydowe autobusy przegubowe

Volvo Buses wchodzi w nowe obszary. Swoją ofertę miejskich autobusówposzerzy o przegubową wersję Volvo 7900 z napędem hybrydowym. Autobus tenpomieści 154 pasażerów oraz zapewni do 30% niższe zużycie paliwa wporównaniu z obecnym modelem z silnikiem diesla.

 

Volvo z Wrocławia dla MPK Wrocław

Z początkiem stycznia, 2014 roku MPK Wrocław oficjalnie przejęło doużytkowania autobus hybrydowy Volvo od producenta – firmy Volvo Polska.Autobusy produkowane są we Wrocławiu. To pierwszy pojazd hybrydowy,który będzie jeździł na regularnej linii komunikacji miejskiejobsługiwanej przez MPK Wrocław.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autobus hybrydowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019