Wyszukiwałeś:

autobusowe

. Znaleziono 290 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autobusowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 290 wszystkich):

MAN stawia na Polskę

Koncern MAN umacnia swoją pozycję na najważniejszych, dynamicznierozwijających się rynkach na świecie, w tym także w Europie Środkowej iWschodniej. Liczne inwestycje w Polsce są istotnym wkładem w realizację tejstrategii.

 

MAN: autobusowe wyniki w 2008 r.

Dla Grupy MAN Nutzfahrzeuge rok 2008 zakończył się ponownie sukcesem. Pomimoznacznego zmniejszenia popytu na pojazdy użytkowe w drugiej połowie roku,koncern sprzedał ponad 100.000 pojazdów ciężarowych iautobusów.

 

Liczba ofiar wypadków spadła o 35 procent

W pierwszych trzech miesiącach 2009 roku zdecydowanie poprawiło siębezpieczeństwo kierowców na głównych polskich drogach. Aż o 30procent spadła liczba śmiertelnych ofiar wypadków drogowych na trasachobjętych realizowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych iAutostrad programem „Drogi zaufania”.

 

Przebudowa na DK 19 i DK 48

9 lipca rozpoczną się prace przy przebudowie DK 19 na odcinku pomiędzyŁukowiskiem i Międzyrzecem Podlaskim (długość 9,1 km). 14 lipca ruszy teżprzebudowa 10-kilometrowego odcinka drogi nr 48 Moszczanka – Kock, odPodlodowa do Stoczka Kockiego w woj. lubelskim.

 

Powstają nowe drogi we Włocławku

Zakończono prace nad pierwszym etapem przebudowy ul. Kapitulnej - jednej znajwiększych inwestycji drogowych we Włocławku. Ulica łączy dwawłocławskie osiedla Południe i Zazamcze. Całkowita wartość projektu Ietapu wyniosła 8 mln 200 tys. zł, dofinansowanie jakie miasto otrzymałounijnej kasy wyniosło 4 mln 90 tys. zł. Cała inwestycja (dwa kolejne etapy)ma się zakończyć w 2012 roku.

 

100 mln na poprawę bezpieczeństwa na opolskich krajówkach

Ponad 100 milionów złotych wyniosła w 2010 roku wartość działańpoprawiających warunki bezpieczeństwa na drogach krajowych województwaopolskiego.

 

Wygodniejsza Turystyczna w Toruniu

Zakończyła się przebudowa DW 654 ul. Turystycznej w Toruniu (osiedleKaszczorek). Za 3,5 mln złotych drogowcy wykonali nową nawierzchnię,chodniki, zatoki autobusowe i odwodnienie.

 

Sezon na remonty

Ponad jedna trzecia sieci dróg krajowych wymaga różnego rodzajuremontów: od wzmocnień, poprzez wyrównania, po zabiegipowierzchniowe - podaje raport o stanie technicznym dróg krajowych. Latoto najlepszy czas dla drogowców na prace remontowe.

 

Dwa skrzyżowania w Gniszewie i Waćmierku do przebudowy

Rozpoczęły się prace związane z przebudową skrzyżowań na drodze krajowejnr 22 w Gniszewie i Waćmierku. W ramach inwestycji zostaną wykonane m.in. nowanawierzchnia, zatoki autobusowe, lewoskręty, chodniki, co przyczyni się dopoprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 

Wątek na forum: Limuzyny dla VIP-ów - rozstrzygnięto przetarg

Gołodupce 407 tysięcy złotych ! w tej cenie to MY w Kielcach pobudowaliśmy przystanki autobusowe jeden przystanek kosztował średnio 400 tysięcy a mamy ich 83 !!! ~Król Kielc

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018