Wyszukiwałeś:

autobusy X

niskopodlogowe X

. Znaleziono 61 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autobusy niskopodlogowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 61 wszystkich):

Scania testuje autobusy hybrydowe w Sztokholmie

Scania rozpoczyna regularne testy eksploatacyjne sześciu autobusówz napędem hybrydowym, wyposażonych w silniki zasilane etanolem w Sztokholmie.Nowe autobusy serii OmniLink w wersji 15-metrowej to kolejny krok na drodze dopoprawy jakości powietrza w stolicy Szwecji.

 

Polskie autobusy w tropikach

Najdalszym miejscem, w którym jeździły nasze autobusy Solaris był dotej pory Dubaj w Zjednoczonych Emiratach Arabskich...

 

Autobusy MAN w Gorzowie

Firma MAN dostarczy do Gorzowa 11 nowych, klimatyzowanych i niskopodłogowychautobusów. Nowe autobusy, dofinansowane z funduszy europejskichzamówił Miejski Zakład Komunikacji. Na ulice Gorzowa powinny wyjechaćw ciągu pół roku. Pojazdy uzupełnią miejski tabor składający się wtej chwili głównie z autobusów marki Solaris.

 

Autobusy Scania dla Łomży

Na ulice Łomży wyjechały nowe autobusy Scania OmniCity. Są to nowoczesne,niskopodłogowe pojazdy, wyposażone w ekologiczny silnik EEV.

 

Autobusy hybrydowe Volvo dla Norwegii

Volvo Buses otrzymało nowe duże zamówienie na autobusy hybrydowe dlaNorwegii. 91 autobusów Volvo, w tym 32 hybrydy, które wyjadą naulice Tromsö w północnej Norwegii, zakupiła firma Nobina.

 

Autobusy MAN na ulicach Gorzowa

Zgodnie z wygranym przetargiem MAN Truck & Bus Polska dostarczy do MiejskichZakładów Komunikacyjnych w Gorzowie Wielkopolskim 11 autobusówniskopodłogowych MAN Lion's City A21. W połowie sierpnia przekazanych zostałopierwszych 5 pojazdów.

 

Nowe Solarisy w Poznaniu

Flota Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Poznaniu wzbogaciła się okolejne nowe niskopodłogowe autobusy marki Solaris. Producent z Bolechowadostarczył partię dwunastu sztuk Solarisów Alpino w ramach kontraktu nałącznie 26 pojazdów. Druga transza zamówienia zostaniezrealizowana do końca kwietnia 2012 roku.

 

MAN-y made in Poland dla Estonii

35 autobusów MAN Lion´s City zakupi miasto Talinn w Estonii.Autobusy zostaną wyprodukowane w Polsce w Starachowicach i w Poznaniu. PierwszeMAN-y (15szt.) pojawią się na ulicach Talinna już w maju 2012 roku.

 

Futurystyczne autobusy na podwoziach MAN

MAN Truck & Bus dostarczy do Izraela 172 podwozia przegubowe z silnikami EEVdla systemów autobusowych Bus Rapid Transit „Metronit“ i„Red Line“. Wszystkie te autobusy o futurystycznej linii są nacałej długości niskopodłogowe.

 

"Zielona wydajność" na targach IAA 2012

Autobusy i powiązane z nimi usługi oszczędzające paliwo, pieniądze iśrodowisko – to główny temat Volvo na wrześniowych targach IAAMotor Show w Hanowerze. Uwaga skupiona będzie na powszechnie pożądanymautobusie hybrydowym Volvo 7900.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autobusy niskopodlogowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019