Wyszukiwałeś:

autobusy

. Znaleziono 664 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autobusy

Spróbuj też wyszukać: autobusy 2009 autobusy market busy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 664 wszystkich):

Scania testuje autobusy hybrydowe w Sztokholmie

Scania rozpoczyna regularne testy eksploatacyjne sześciu autobusówz napędem hybrydowym, wyposażonych w silniki zasilane etanolem w Sztokholmie.Nowe autobusy serii OmniLink w wersji 15-metrowej to kolejny krok na drodze dopoprawy jakości powietrza w stolicy Szwecji.

 

Polskie autobusy w tropikach

Najdalszym miejscem, w którym jeździły nasze autobusy Solaris był dotej pory Dubaj w Zjednoczonych Emiratach Arabskich...

 

Autobusy Scania dla Łomży

Na ulice Łomży wyjechały nowe autobusy Scania OmniCity. Są to nowoczesne,niskopodłogowe pojazdy, wyposażone w ekologiczny silnik EEV.

 

Autobusy hybrydowe Volvo dla Norwegii

Volvo Buses otrzymało nowe duże zamówienie na autobusy hybrydowe dlaNorwegii. 91 autobusów Volvo, w tym 32 hybrydy, które wyjadą naulice Tromsö w północnej Norwegii, zakupiła firma Nobina.

 

Duże zamówienie na autobusy hybrydowe Volvo dla Norwegii

Volvo Buses otrzymało nowe duże zamówienie na autobusy hybrydowe dlaNorwegii. Autobusy będą produkowane w zakładach Volvo we Wrocławiu i wSäffle w Szwecji, i zostaną dostarczone pod koniec roku. Zamówenieobejmuje 91 autobusów w tym 32 hybrydy.

 

Futurystyczne autobusy na podwoziach MAN

MAN Truck & Bus dostarczy do Izraela 172 podwozia przegubowe z silnikami EEVdla systemów autobusowych Bus Rapid Transit „Metronit“ i„Red Line“. Wszystkie te autobusy o futurystycznej linii są nacałej długości niskopodłogowe.

 

Volvo przechodzi na autobusy hybrydowe

Volvo Buses skupia się obecnie na autobusach hybrydowych dla miast w Europie.Od 2014 r. Volvo będzie oferować na rynku europejskim swoje kompletneniskopodłogowe autobusy miejskie tylko w wersji hybrydowej. Co więcej, Volvorozszerza swój asortyment modeli hybrydowych o autobusy przegubowe.

 

MAN dostarczy autobusy hybrydowe do Ingolstadt

Firma MAN Truck & Bus przekazała trzy autobusy liniowe MAN Lion’sCity Hybrid zakładom komunikacji miejskiej Stadtbus Ingolstadt GmbH. Autobusyte powstają w zakładach MAN Bus w Starachowicach oraz Sadach pod Poznaniem.

 

W Warszawie będą chińskie autobusy! I to elektryczne!

Chińska motoryzacja wciąż w Europie, w tym także i w naszym kraju, ma,delikatnie mówiąc, nie najlepszą passę. Kilkukrotne próbyzaistnienia różnych producentów z Chin na Starym Kontynenciekończyły się niepowodzeniem. Być może niebawem się to zmieni. W Warszawienp. jeszcze w tym roku pojawią się chińskie autobusy.

 

Hanower stawia na elektryczne autobusy Solarisa

Solaris Bus & Coach podpisał z hanowerskim przedsiębiorstwem komunikacjipublicznej üstra Hannoversche Verkehrsbetriebe kontrakt na dostawę trzechautobusów Solaris Urbino 12 electric. Będą to pierwsze autobusyelektryczne Solarisa nowej generacji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021