Wyszukiwałeś:

autogaz

. Znaleziono 83 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autogaz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 83 wszystkich):

Diesel i autogaz najdroższe

Zapowiada się nam droga końcówka roku. Przynajmniej na stacjachbanzynowych, gdzie w ostatnich dniach można było zaobserwować najdroższe wtym roku ceny oleju napędowego oraz autogazu.

 

Koniec hossy na autogaz?

Ministerstwo Finansów przygotowało projekt nowej ustawy o podatkuakcyzowym, a wraz z nim chce zwiększyć stawki tego podatku na gaz ziemny. I toznacznie, bo aż o 23 grosze na litrze LPG.

 

Seat Ibiza LPG: Sport i autogaz

Czy tytułowe połączenie sportu i autogazu jest w ogóle możliwe? Aszczególnie dla takiej marki jak Seat, której sztandarowym hasłemjest "auto emocion"? Sprawdziliśmy to na przykładzie modelu Ibiza ze105-konnym silnikiem benzynowym i doposażonym w seryjną instalację gazową.

 

Olej napędowy najdroższy od ponad roku!

Przeciętna cena detaliczna oleju napędowego w Polsce przebiła 4 zł/l,osiągając poziom najwyższy od przełomu października i listopada 2008.Według ekspertów rynkowych jest jednak szansa, że niedługo cenypójdą w dół.

 

Czy czekają nas podwyżki paliw?

Kończy się rok 2010 - rok, który w Polsce zakończył się pobiciemprzez ceny benzyny i autogazu rekordu cenowego wszechczasów. To efektpodwyżek cen na rynkach światowych oraz słabszego kursu złotówki. Ajak zapowiada się 2011 rok?

 

LPG - wciąż jeszcze się opłaca

Ostatnia obniżka cen paliw okazała się tylko chwilowa i obecnie ponowniekierowcy na stacjach benzynowych muszą się liczyć z poważnymi wydatkami. Ichoć podwyżki dotknęły wszystkie najpopularniejsze paliwa - także LPG - tojednak wciąż autogaz jest najkorzystniejszą opcją. Czy jednak w każdymprzypadku montaż instalacji gazowej jest opłacalny?

 

Oto najlepsi w branży LPG

Znamy już rozstrzygnięcia pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu"Napęd Nowej Ery", w której nagradzane są najlepszysamochód zasilany LPG, instalacja, innowacja i niezrzeszona stacjaoferująca autogaz.

 

Benzyna będzie tańsza!

Nie będzie podwyżek cen paliw. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższymczasie powinny się one utrzymywać na tym samym poziomie, co pod konieczeszłego roku. Jeśli te prognozy się potwierdzą, będzie to pierwszy rok odczterech lat, kiedy tendencja wzrostowa wyhamuje.

 

Ceny paliw w dół, najbardziej LPG

Ciąg dalszy dobrych informacji dla kierowców. W tym tygodniu po razkolejny na stacjach paliwowych można zauważyć obniżki cen. Na lidera w tymspadku cen tym razem jednak wybiło się autogaz.

 

Wątek na forum: Ile kosztuje auto gaz?

Ostatnio postanowiłem zmienić samochód na taki na gaz. Nigdy takiego nie miałem, więc proszę o rady:) Czym się kierować wybierając go. Przeszukałem cały internet i na różnych portalach, jak tu chwalą autogaz, a na niektórych nie. Dlatego proszę o rady czy warto zmieniać:) Mar...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019