Wyszukiwałeś:

automatyczna X

przekladnia X

. Znaleziono 39 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: automatyczna przekladnia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

Automat nie taki zły...

W naszym kraju ciągle pokutuje przekonanie o tym, że szeroko pojęte hasło"skrzynia automatyczna" jest rozwiązaniem stworzonym na potrzebykobiet i amatorów rozpoczynających swoją przygodę za kółkiem.Ponoć nie daje poczucia panowania nad autem jak manual, ciągle się psuje, anaprawy słono kosztują. Jak to jest naprawdę i dlaczego automat w wielukwestiach wygrywa ze skrzynią mechaniczną?

 

Zadbaj o automat

Do wygody, jaką daje automatyczna skrzynia biegów w samochodzie, nietrzeba nikogo przekonywać, kto choć raz miał okazję wypróbować torozwiązanie „na własnej skórze”. Pomimo tego że automatpodczas jazdy wymaga minimalnej uwagi kierowcy, to na jego bezproblemowy żywotskłada się wiele czynników.

 

Nowe silniki i skrzynia u Mazdy

Podczas salonu w Tokio Mazda Motor Corporation po raz pierwszy zaprezentujesilniki i automatyczną przekładnię nowej generacji. Zostanie zaprezentowanysilnik benzynowy „Mazda SKY-G” z bezpośrednim wtryskiem paliwa,ekologiczny silnik Diesla „Mazda SKY-D” oraz automatyczna skrzyniabiegów „Mazda SKY-Drive”.

 

Skrzynia manualna czy automat?

Oferta wśród skrzyń automatycznych, jako alternatywy dla tradycyjnejprzekładni manualnej, powiększa się systematycznie. Zaskoczenia nie budząjuż nawet auta segmentu B wyposażane w tego typu rozwiązanie. Sprawdźmyzatem, kiedy lepiej doinwestować w skrzynię automatyczną, a kiedy zmianębiegów powierzyć siłom mięśni.

 

Alfa Mito z innowacyjną przekładnią

Choć oficjalna premiera tej przekładni odbędzie się na wystawie w Paryżuwraz z modelem Giulietta, to już do salonów Alfy Romeo trafiadwusprzęgłowa skrzynia TCT w modelu Mito.

 

Automat w Camaro ZL1

Przy okazji kanadyjskiej premiery Camaro ZL1 i 45th Anniversary Special Edition,Chevrolet ogłosił, że w modelu ZL1 obok sześciostopniowej manualnej,znajdzie się także sześciostopniowa automatyczna skrzynia biegów.

 

Giulietta z dwusprzęgłową przekładnią

Od tego tygodnia w salonach Alfa Romeo w Polsce klienci mogą już zamawiaćnową wersję Alfy Romeo Giulietta wyposażoną w automatyczną skrzyniębiegów z podwójnym suchym sprzęgłem "Alfa TCT".

 

Iveco Daily z 8-biegową automatyczną przekładnią Hi-Matic

Na wystawie samochodowej w Brukseli Iveco zaprezentowało w nowym Daily8-biegową przekładnię automatyczną Hi-Matic, która ma zwiększyćkomfort oraz ekonomikę jazdy.

 

15 lat dwusprzęgłowych skrzyń biegów DSG

Równo 15 lat temu Volkswagen zaprezentował pierwszą wielkoseryjnądwusprzęgłową skrzynię biegów DSG.

 

Nissan Micra z nowymi silnikami

Nissan Micra wzbogacił się o nową jednostkę benzynową 1,0 IG-T o mocy 100KM z przekładnią manualną lub automatyczną Xtronic.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "automatyczna przekladnia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019