Wyszukiwałeś:

automatyczny X

kierowca X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: automatyczny kierowca

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Chrysler Sebring: Amerykańska wolność

Wsiadając do Chryslera Sebringa kierowca czuje się jak bohater amerykańskiegofilmu drogi. Co powoduje takie odczucie? Rasowa, amerykańska stylistyka -niska, agresywna sylwetka samochodu o długości blisko 6 metrów iszerokości 1,8 m.

 

C3 City Park

Pokazowy model C3 City Park prezentuje rozwiązanie zapewniające jeszczespokojniejsze i bardziej komfortowe użytkowanie samochodu w warunkachmiejskich.

 

Okres próbny dla młodych kierowców

Ponad rok prac nad ustawą o kierujących pojazdami i w końcu jest. A w niejmiędzy innymi okres próbny dla początkujących kierowców, nowekategorie prawa jazdy oraz częstsze kierowanie na kursy reedukacyjne. Nowaustawa zacznie obowiązywać rok od jej ogłoszenia.

 

ADB

Automatic Differential Brake, automatyczny hamulec dyferencjału tylnej osi.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

"Automatyczny kierowca" Mercedesa

Wyścig na nowinki techniczne pomiędzy producentami samochodów trwa wnajlepsze. Mercedes wprowadził właśnie automatycznego kierowcę. Na raziejednak w roli testera, dzięki któremu będzie możliwe przeprowadzanieniektórych bardziej niebezpiecznych testów.

 

Mercedes testuje automatycznego kierowcę

Mercedes rozwija system zautomatyzowanego kierowania pojazdem w celachbadawczych.

 

„Samojeżdzący” samochód od Google

Potentat w branży internetowej, firma Google, zamierza wejść ze swoimirozwiązaniami do świata motoryzacji. Wyszukiwarki w systemach multimedialnychjuż mamy. Teraz przyszedł czas na coś więcej.

 

Peugeot 5008: Stanowczo nie polecam

4 Na pewno za 100 tysięcy da się znaleźćauto, które nie ma tylu wad. Automaty są nieintuicyjne, źle dostrojone. Terazjuż wiem, że nie kupuje się aut z pierszego wypustu. Na pewno producent wkolejnych wersjach weźmie pod uwagę opinie kierowców, ale w...

 

Wrogie przejęcie

Liczne systemy elektroniczne na pokładzie samochodu zwiększają komfort ibezpieczeństwo podczas jazdy. Istnieje jednak pewne ryzyko, że w przyszłościnaszpikowany nowoczesną technologią samochód, zostanie wrogo przejętyi przestanie słuchać poleceń kierowcy.

 

Te systemy bezpieczeństwa są najczęściej wybierane

Nowo rejestrowane samochody wyposażane są w coraz większą liczbęsystemów, dzięki którym ma być bezpieczniej. To już nie tylkopasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne układy ABS czy ESP. Bosch zrobiłzestawienie najpopularniejszych takich systemów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "automatyczny kierowca".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019