Wyszukiwałeś:

automatyczny X

samochod X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: automatyczny samochod

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Citroen C-Crosser: Trzeci bliźniak

Francuska grupa PSA postanowiła po raz kolejny wejść w "romans" zjapońskim producentem samochodów. Tym razem wybór padł naMitsubishi. Owocem pracy trzech firm są modele reprezentujące rozrastającysię segment SUV. Jednym z tych dużych trojaczków jest CitroenC-Crosser.

 

DKV rewolucjonizuje opłaty drogowe

DKV wprowadziło jednolity, automatyczny system rozliczania opłat zaautostrady, mosty i tunele w całej Europie. Pierwsze kraje, w którychzostanie uruchomiony, to: Francja, Hiszpania i Portugalia. Do pobierania opłatposłuży urządzenie pokładowe DKV Box.

 

Automatyczny problem

Jeszcze niedawno kupno samochodu wyposażonego w skrzynię automatyczną byłoodbierane raczej jako przejaw kosztownej ekstrawagancji niż wygody. Przez wielelat pokutowała opinia, że starsze "automaty" są bardzo awaryjne.Okazuje się jednak, że częściej do serwisu trafiają nowsze rozwiązania.

 

"Automatyczny kierowca" Mercedesa

Wyścig na nowinki techniczne pomiędzy producentami samochodów trwa wnajlepsze. Mercedes wprowadził właśnie automatycznego kierowcę. Na raziejednak w roli testera, dzięki któremu będzie możliwe przeprowadzanieniektórych bardziej niebezpiecznych testów.

 

„Samojeżdzący” samochód od Google

Potentat w branży internetowej, firma Google, zamierza wejść ze swoimirozwiązaniami do świata motoryzacji. Wyszukiwarki w systemach multimedialnychjuż mamy. Teraz przyszedł czas na coś więcej.

 

Samochód, który prowadzi się sam

Pewien zespół naukowców z Google opracował system, dziękiktóremu samochód prowadzi się sam bez jakiejkolwiek ingerencji zestrony człowieka.

 

Samoprowadzący się samochód

 

Pewien zespół naukowców z Google opracował system, dzięki któremu samochód prowadzi się sam bez jakiejkolwiek ingerencji ze strony człowieka - mojeauto.tv

 

IVECO EcoStralis w barwach Korner

VECO po raz kolejny odnosi triumf na polskim rynku. Solidną markę doceniacoraz większa rzesza klientów, których przekonują niskie kosztyeksploatacji samochodów włoskiego koncernu. Do przebojówrynkowych ostatnich miesięcy z pewnością można zaliczyć EcoStralisazyskującego sobie coraz więcej zwolenników. Każdy, kto pozna jegozalety z pewnością rozważy wyjątkowo korzystną ofertę Iveco Poland.

 

FSO Warszawa powraca!

Warszawa to jeden z najbardziej legendarnych samochodów jakie kiedykolwiek zjechały z taśmy produkcyjne w Fabryce SamochodówOsobowych w stolicy Polski. Następcy nie zobaczyliśmy nigdy, ale Warszawa M20 odradza się jako... zegarek!

 

Wrogie przejęcie

Liczne systemy elektroniczne na pokładzie samochodu zwiększają komfort ibezpieczeństwo podczas jazdy. Istnieje jednak pewne ryzyko, że w przyszłościnaszpikowany nowoczesną technologią samochód, zostanie wrogo przejętyi przestanie słuchać poleceń kierowcy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "automatyczny samochod".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019