Wyszukiwałeś:

automobile

. Znaleziono 210 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: automobile

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 210 wszystkich):

Wątek na forum: Nowi z Chin

China Automobile Deutschland poinformowała w sierpniu, że uzupełni ofertę dwa nowe SUV-y marki Gonow - Victor i Jetstar. Samochody wejdą na rynek w marcu 2008 roku. ~chińczyk

 

Wątek na forum: Leopard samochodem doskonałym

Aby policzki nie odpływały na boki robione są też Leopardy z pełną szybą, tak jak w normalnych cabrio. W lipcu zostanie otwarta nowa fabryka firmy Leopard Automobile Mielec. Od roku 2008 większość udziałów w spółce Leopard Automobile przejęła znana na europejskim rynku firma konstrukcyjna C...

 

Chery z Kaliningradu

Chiński producent samochodowy, firma Chery Automobile, który jako pierwszyzamierza wejść na rynek amerykański, interesuje się również na poważnierynkiem europejskim.

 

MG Rover wróci do gry?

Z zakładów brytyjskiej marki MG Rover w Birmingham mogą wkrótce znowuwyjeżdżać nowe samochody. Właściciel akcji, chińska firma NanjingAutomobile podpisała umowę leasingową dotyczącą posesji gdzie mieści sięfabryka Brytyjczyków.

 

Chery dla Chryslera

Chińska firma motoryzacyjna Chery Automobile być może będzie produkowaćmałe samochody dla Chrysler Group, z przeznaczeniem na rynki międzynarodowe.

 

Fiat Linea z chińskim sercem

Według branżowego magazynu "Automotive News Europe" jeden z najnowszychproduktów Fiata, model Linea prawdopodobnie zostanie wyposażony w silnikiprodukowane przez chińską spółkę Chery Automobile. Fiat Linea, który mastanowić ciekawą alternatywę w klasie tanich aut na rynku europejskim ichińskim pojawi się w sprzedaży w 2008 roku.

 

Chińskie hybrydy

Motoryzacja w Państwie Środka to jeden z najprężniej rozwijających sięsektorów chińskiej gospodarki. Na potęgę rozkwitła produkcjasamochodów, a producenci zaczynają wkraczać na rynek alternatywnychźródeł napędu. Tak jak Chery Automobile, które zapowiedziałowprowadzenie do sprzedaży do połowy 2010 roku pierwszych w pełni seryjnych,hybrydowych modeli.

 

Targi w Paryżu wystartowały

Mondial de l'Automobile, jedna z największych wystaw w branży motoryzacyjnejnie tylko na Starym Kontynencie, rozpoczął się właśnie dniami prasowymi(2-3 października). Nie zabraknie na nich również przedstawicielamojeauto.pl. Od soboty zaś hale wystawowe będą otwarte dla zwiedzających izamkną się dopiero 19 października.

 

Będą chińskie Fiaty

W dniu wczorajszym Fiat i chiński koncern Guangzhou Automobile Industry Group.podpisały "umowę ramową" dotyczącą produkcji samochodów isilników w nowej fabryce na terenie Chin. Produkcja ruszy w drugiejpołowie 2011 roku.

 

Chiński ratunek dla Saaba

Spyker, holenderski właściciel Saaba, ogłosił, że chińska firma PangdaAutomobile Trade Co Ltd. zainwestuje w szwedzkiego producenta 155milionów euro. Taka transakcja uchroni Saaba przed kolejnym widmemzapaści i zabezpieczy finansowo na dość długi okres.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021