Wyszukiwałeś:

autonomiczne

. Znaleziono 88 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autonomiczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 88 wszystkich):

Samodzielnie jeżdżące samochody już za kilka lat

Autonomiczne samochody, czyli zdolne do samodzielnej jazdy, teoretycznie będągotowe do użytku już nawet za kilka lat. Problemem, który może jednakskutecznie zahamować rozwój tego typu pojazdów, będą kwestieprawne oraz związane z infrastrukturą.

 

Nowe, "autonomiczne" Audi A8 zobaczymy za 2 lata

Choć Mercedes Klasy S rządzi w segmencie F już od 2013 roku, a BMW Serii 7jest prawie gotowe, Audi nie śpieszy się ze swoim luksusowym A8. Poczekamy nanie ponad dwa lata, ale za to będzie jeździć samodzielnie...

 

Google Car z zewnętrznymi poduszkami powietrznymi

Choć "autonomiczne" Google Cary już przemierzają drogi Kaliforni,to lęk przed autami bez kierownicy towarzyszy jeszcze wielu osobom. Słynna korporacja uspokaja zaniepokojonych pieszych ciekawym wynalazkiem.

 

"Autonomiczne" Audi SQ5 od Delphi przejechało USA w poprzek

Samodzielnie jeżdżące samochody pojawiają się już na publicznych drogach.Słynne testy Google Cara nadal trwają w Kalifornii, a przygotowane przezDelphi Audi SQ5 właśnie samodzielnie przemierzyło całe Stany Zjednoczone -od wybrzeża do wybrzeża.

 

Czy autonomiczne samochody podniosą podatki?

Samodzielnie jeżdżące auta są przyszłością. Nie wiadomo jak bliską (albo raczej jak daleką), ale najprawdopodobniej nieuniknioną. Trzeba przygotowaćsię na wszystkie konsekwencje z tym związane, w tym - na wzrostpodatków.

 

Autonomiczne auto sprzed ponad 40 lat

Samodzielnie jeżdżące auta powoli stają się teraźniejszością, a już niemal na pewno zapełnią drogi za kilkanaście, kilkadziesiąt lat. Pierwszepróby stworzenia samochodów autonomicznych odbywały się jednakzaskakująco dawno.

 

Kolejny producent szykuje autonomiczne rozwiązania

Brytyjski koncern Jaguar Land Rover jest kolejnym producentem, którydostrzega szybki rozwój rozwiązań autonomicznych i sam zamierzaopracować do swoich modeli takie systemy. JLR zapowiada bardzo ciekawerozwiązanie w pracach nad autonomicznymi samochodami.

 

Amerykanie akceptują autonomiczne samochody

To może być przełom w rozwoju autonomicznych samochodów. Amerykańskaagencja odpowiedzialna za bezpieczeństwo w transporcie zgodziła się zinterpretacją przepisów z których wynika, że robot może zostaćuznany za kierowcę.

 

Goodyear przedstawia oponę dla samochodów autonomicznych

Autonomiczne samochody, jazda autonomiczna to najnowsze trendy w motoryzacji. Praktycznie każdy z producentów pracuje już nad pojazdem, którybędzie przemieszczał się bez ingerencji kierowcy. Niektóre systemy quasi-autonomiczne są już w seryjnych samochodach. Teraz pojawia się koncepcyjna opona firmy Goodyear z czujnikami przygotowana z myślą o samochodach autonomicznych.

 

Autonomiczne pojazdy. Co warto o nich wiedzieć?

Autonomiczne pojazdy mają być przyszłością transportu nie tylkopublicznego, ale i prywatnego. Jak dziś wygląda sytuacja z samojeżdżącymiautami?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020