Wyszukiwałeś:

autopilot

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autopilot

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Wątek na forum: Nawigacja włączona, mózg odłączony

To twórcy nawigacji i programów powinni odpowiedzieć za to przed sądem i piszę to całkiem poważnie. To jest tak jak wypuszczanie tabletek bez testów po których ludzie umierają ,przecież przed wzięciem tabletki bez namysłu też powinni zachować zdrowy rozsądek. ~gienek

 

Wątek na forum: Inteligentny samochód

oj czekam na taka chwile ze to samochody będa same sie prowadzily, tylko bedzie sie wprowadzalo cel podrozy, wsiadalo i nic nas nie bedzie juz interesowac. Niemozliwe?!? Coraz bardziej zaczynam myslec ze wcale nie tak bardzo ~rajmund

 

Wirtualny współkierowca zadba o bezpieczeństwo

Samochód ciężarowy przyszłości będzie miał na pokładziecyfrowego współkierowcę – wirtualnego anioła stróża,który będzie asystował kierowcy, a nawet w razie zagrożenia przejmiekontrolę nad pojazdem. - Po prostu wyposażamy samochód ciężarowy wdodatkowe oczy - Mówi Erika Jakobsson z Volvo, jednego z ważnychpunktów na drodze działań Unii Europejskiej w kierunku rozwojuinteligentnych pojazdów.

 

Mercedes testuje automatycznego kierowcę

Mercedes rozwija system zautomatyzowanego kierowania pojazdem w celachbadawczych.

 

Kierowca pójdzie w odstawkę

Mimo kryzysu finansowego świat motoryzacji rozwija się bardzo prężnie. Każdy z szanujących się producentów aut prezentuje co chwilę nowinki technologiczne, które mają ułatwić pracę kierowcy. Kierowcy,którego niektórzy chcą zastąpić zrobotyzowanym autem. Czysamojezdne samochody to realna przyszłość?

 

Kierowca pójdzie w odstawkę

Mimo kryzysu finansowego świat motoryzacji rozwija się bardzo prężnie.Każdy z szanujących się producentów aut prezentuje co chwilę nowinkitechnologiczne, które mają ułatwić pracę kierowcy. Kierowcy,którego niektórzy chcą zastąpić zrobotyzowanym autem. Czysamojezdne samochody to realna przyszłość?

 

System zdalnego sterowania za kilka lat w Audi

„Zakładamy, że seryjna produkcja samochodów wyposażonych wsystem zdalnego sterowania będzie możliwa już w ciągu najbliższychdziesięciu lat." Takie stanowisko przedstawił  prezes zarząduAudi, Rupert Stadler na 19. Dorocznym Kongresie niemieckiego dziennika„Handelsblatt“ w Monachium.

 

Autonomiczna podróż Audi i Delphi

Temat technologii samochodów "autonomicznych" nie cichnie, awręcz przeciwnie - pojawia coraz więcej eksperymentów z udziałemsamodzielnie jeżdżących aut. Kolejny z nich przeprowadzi Audi.

 

Autonomiczne Tesle powoli ruszają na drogi

Tesla znana jest z tego, że wszelkie ulepszenia swoich aut rozsyła kierowcomw formie aktualizacji online. Najnowsza jest zarezerwowana tylko dla wąskiejgrupy testerów i pozwala na częściowo samodzielną jazdę.

 

Tesla ? jak działa autopilot?

Kalifornijski producent wprowadził rewolucję do świata motoryzacji nie tylkow kwestii napędu elektrycznego, ale także pod kątem autonomicznej jazdy.Kilka dni temu Tesla pokazała film, na którym demonstruje działanieAutopilota.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019