Wyszukiwałeś:

autoryzowane X

stacji X

obslugi X

samochodow X

uzytkowych X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autoryzowane stacji obslugi samochodow uzytkowych

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Nowy serwis Mercedesa

W Pyskowicach rozpoczął działalność kolejny autoryzowany punkt serwisowysamochodów dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz, uruchomiony przezspółkę transportową Viva-Trans Sp. z o.o. Serwis zostałzaprojektowany i działa ze szczególnym uwzględnieniem specyfikiklientów ciężarowych. Jego otwarcie jest kolejnym elementemjakościowej i ilościowej rozbudowy sieci dealersko-serwisowejsamochodów cieżarowych Mercedes-Benz. W zeszłym roku otwartych zostało6 punktów.

 

Nowe GVO - będzie lepiej czy gorzej?

Od kilku dni na europejskim rynku panują zmienione przepisy regulujące zasadysprzedaży samochodów oraz ich serwisowania. Jak te zmiany wpłyną nazwykłych konsumentów? Czy ich sytuacja się pogorszy, pozostanie bezzmian, a może się polepszy?

 

Pierwsza hamownia dla samochodów użytkowych

Dobiegaja końca prace przy budowie nowego punktu dealerskiego o raz stacjiserwisowej Mercedes-Benz w Strykowie. Klientom udostępniona tam też będziepierwsza w Polsce hamownia silnikowa dla samochodów ciężarowych idostawczych, o masie dopuszczalnej powyżej 3,5 tony. Dotychczas najbliższyserwis tego typu znajdował się Dreźnie i Chemnitz na terenie Niemiec.

 

Nie musimy naprawiać w ASO. Ale o tym nie wiemy

Naprawa w ramach gwarancji poza autoryzowanym serwisem marki? Jak najbardziejjest to możliwe i to od trzech lat. Jak się jednak okazuje, większośćpolskich kierowców nie ma o tym bladego pojęcia i jest narażona nawyższe koszty.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autoryzowane stacji obslugi samochodow uzytkowych".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019