Wyszukiwałeś:

autoryzowany X

serwis X

DAF X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autoryzowany serwis DAF

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Nowe serwisy DAF na Pomorzu

Firma DBK, autoryzowany dealer DAF Trucks Polska, otworzyła dwie nowestacje serwisowe w Koszalinie i Szczecinie.

 

Nowy serwis DAF na Lubelszczyźnie

Na terenie Lubelszczyzny działa nowy obiekt serwisowy firmy DAF. Serwis wŚwidniku to lubelski oddział Grupy Wanicki, który został przeniesionyz budynku w Lublinie.

 

DAF: Podsumowanie roku 2009

Mimo że 2009 rok upłynął pod znakiem kryzysu, DAF jest zadowolony zutrzymania pozycji lidera w sprzedaży najcięższych pojazdówciężarowych (powyżej 16 ton DMC). Dzięki rozwojowi sieci dealerskiej iserwisowej oraz planom inwestycyjnym, koncern patrzy w przyszłość zoptymizmem.

 

Nowy serwis DAF w Białymstoku

Grupa DBK, dealer DAF Trucks Polska Sp. z o.o., realizuje kolejną budowęobiektu serwisowego w Białymstoku, który już w drugiej połowie 2010 r.zastąpi istniejącą obecnie Autoryzowaną Stację Serwisową DAF- a.

 

Dwa nowe serwisy DAF

DAF Trucks Polska ma w swojej sieci dwa nowe obiekty serwisowe. Do użytkuoddano stacje w Wyszkowie oraz w Ustroniu.

 

Komfortowy serwis WTC

Sprawny pojazd i wypoczęty kierowca, to podstawa bezpieczeństwa na drodze.Podczas gdy wykwalifikowani mechanicy dbają o niezawodność pojazdu, kierowcamoże zrelaksować się w iście hotelowych warunkach. Właśnie taką dewiząkieruje się firma Warsaw Truck Center, autoryzowany dealer DAF.

 

Nowy serwis firmy DAF w Iłowej

Firma ESA Trucks, autoryzowany dealer firmy DAF, otworzyła nową stacjęserwisowo- sprzedażową w Koninie Żagańskim k/Iłowej. Dogodna lokalizacja(30 km od przejścia granicznego Olszyna), jak również szeroki wachlarzusług zapewnią klientom kompleksową obsługę.

 

Olimpiada Techniczna DAF

W drugiej połowie grudnia 2011 roku w hotelu Warszawianka w Jachrance odbyłasię uroczysta gala ogłoszenia wyników I OLIMPIADY TECHNICZNEJ DAF orazceremonia wręczenie nagród finalistom. Najlepszym Mechanikiem DAF roku2011 został Paweł Nowak z firmy DBK, autoryzowanego dealera firmy DAF wToruniu.

 

Dealer Roku DAF 2012

W lutym na Zamku Kliczków odbyła się uroczysta ceremonia wręczenianagród najlepszemu dealerowi DAF 2012. Dealerem Roku 2012 zostałulokowany w Komornikach serwis, prowadzony przez firmę ESA Trucks Poznań,autoryzowanego dealera DAF. 2. miejsce w klasyfikacji zajął równieżserwis firmy ESA, tym razem usytuowany w Koninie. 3. miejsce zdobyłbiałostocki oddział firmy DBK.  

 

40 lat DAF ITS

Międzynarodowa pomoc drogowa DAF ITS (International Truck Service) świętuje40-lecie swojej działalności. DAF ITS szybko przywraca sprawność pojazdom poawarii i jest uważana za czołową organizację usługową w branżytransportowej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autoryzowany serwis DAF".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019