Wyszukiwałeś:

autoryzowany X

serwis X

Scania X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autoryzowany serwis Scania

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Nowy serwis Scania

w Tomaszowie Mazowieckim uroczyście otwarto kolejny autoryzowany serwis Scania,należący do dilera Scan-Partner. Otwarcia dokonali Andrzej Granosik - PrezesZarządu Scan-Partner oraz Alexander Vlaskamp dyrektor generalny Scania Polska.

 

Największy serwis Scania rusza w Gliwicach

Pod koniec sierpnia ruszy największy serwis Scania w Polsce. Serwis o łącznejpowierzchni 2 360 m2 zostanie oficjalnie otwarty 23 sierpnia br. Obiektzlokalizowany jest w Gliwicach przy trasie wylotowej do Rybnika w pobliżuautostradowego węzła "Bojków" (A4) i niedaleko największegow Polsce autostradowego węzła "Sośnica (A1/A4).

 

Nowy serwis Scanii

Użytkownicy ciężarówek Scania mają do dyspozycji kolejny punktserwisowy - działalność rozpoczął nowy serwis Scania w Siedlcach. Znajdujesię on w północnej strefie przemysłowej, przy drodze krajowej nr 63kierunek Łomża. Po uruchomieniu na początku roku serwisu w Białymstoku, tokolejny krok w kierunku zapewnienia fachowej obsługi serwisowej Scanii wewschodniej części kraju.

 

Serwis Scania w Toruniu

W dniu 05 maja 2011 r. rozpoczął działalność nowy, czwarty z kolei (poWłocławku, Bydgoszczy i Płocku) autoryzowany serwis Scania firmyHołowińscy- Scanserwis Sp. z o.o. w Toruniu. Jest on zlokalizowany jest wLubiczu koło Torunia przy ul. Warszawskiej 44, bezpośrednio przy drodzekrajowej nr 10 (około 3 km od zjazdu Toruń Północ z nowo wybudowanejautostrady A1)

 

Autoryzowany serwis Scania w Toruniu otwarty

Na początku maja rozpoczął działalność nowy, czwarty z kolei poWłocławku, Bydgoszczy i Płocku autoryzowany serwis Scania firmy Hołowińscy-Scanserwis Sp. z o.o. Nowy serwis zlokalizowany jest w Lubiczu koło Toruniaprzy ul. Warszawskiej 44, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 10, około 3 kmod zjazdu Toruń Północ z nowo wybudowanej autostrady A1.

 

Nowy serwis Scanii w Olsztynie

W dniu 16 stycznia 2012 roku działalność rozpoczął nowy serwis Scania wOlsztynie. Serwis znajduje się przy drodze krajowej Augustów-Suwałkiprzy ulicy Lubelskiej 46.

 

Nowa inwestycja Scania

Dnia 14 marca 2012 roku odbyło się symboliczne rozpoczęcie prac nad nowąinwestycją Scania w Kielcach. Wkopania pierwszej łopaty pod budowę dokonaliDyrektor Generalny Scania Polska Kjell Örtengren, Dyrektor Finansowy– Tomasz Mosoń oraz Dyrektor Sprzedaży Samochodów Ciężarowych -Tomasz Cwalina.

 

Nowy serwis Scania w Sieradzu

Działalność rozpoczął kolejny, 34 serwis Scania. Nowy serwis w Sieradzunależy do firmy Scan-Partner – autoryzowanego dilera Scania Polska i jestpo Łodzi, Łowiczu oraz Tomaszowie Mazowieckim czwartym punktem serwisowym tegodilera.

 

Nowy serwis Scania w Kielcach

W dniu 14 stycznia 2013 roku działalność rozpoczął nowy serwis Scania wKielcach. Serwis zlokalizowany jest w miejscowości Barcza 5C w gminie Zagnańskprzy wyjeździe z Kielc w stronę Warszawy przy trasie S7.

 

Nowy serwis Scanii w Białymstoku

Od września rozpocznie działalność w nowej lokalizacji serwis Scania Polskaw Białymstoku. Serwis zlokalizowany jest w miejscowości Choroszcz przywyjeździe z Białegostoku w stronę Warszawy przy trasie S8.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autoryzowany serwis Scania".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019