Wyszukiwałeś:

autostada X

A2 X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostada A2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

A2 w przyszłym roku

Już wiadomo, że nie uda się skończyć w tym roku kolejnych odcinków A2 zKonina do Strykowa pod Łodzią, mimo że pogoda bardzo sprzyja. Wybudowanie 104kilometrów autostrady w ciągu 15 miesięcy okazało się zadaniem ponad siły.GDDKiA czeka też na wyłonienie, w przetargu, operatora tego fragmentu A2.

 

Chińczycy zaniżyli ceny za A2 Łódź – Warszawa?

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa chce, by Komisja Europejskazbadała, czy podczas przetargu na budowę autostrady A2 Łódź -Warszawa nie doszło do nieuczciwej konkurencji. Według Izby chińska firmazaniżyła cenę o minimum 600 mln zł.

 

Zima na A2

Z powodu ostrej i wyjątkowo śnieżnej zimy w styczniu wstrzymano praceprzy  budowie autostrady A2 do Świecka. Jednak wykonawca AWSA II zapewnia,że realizacja inwestycji nie straciła tempa. Roboty mają zostać wznowioneniezwłocznie po zakończeniu okresu zimowego. Obecnie prace prowadzone są na 5z 7 pododcinków autostrady A2 z Nowego Tomyśla do Świecka czyli odRzepina do Torzymia oraz od Łagowa do Nowego Tomyśla na łącznej długości71,5 km.

 

Autostradą A2 wygodnie i szybko do Europy!

- Będzie to najdłuższa w Polsce i najnowocześniejsza trasa autostradowaspełniająca marzenia Polaków o swobodnym dostępie do sieci autostradeuropejskich. (...) Termin oddania autostrady do użytku wynikający z umowy zrządem to maj 2012 r., ale my stajemy na głowie, żeby kierowcy moglipodróżować do Świecka już pod koniec tego roku – zapowiadałAndrzej Patalas, prezes zarządu Autostrada Wielkopolska S.A. II. Wykonawcasłowa dotrzymał. Już od czwartku 1 grudnia do ruchu oddany zostanie odcinekautostrady A2 z Nowego Tomyśla do Świecka o długości 105,9 km. Dodatkowooznacza to, że przez pierwsze sześć miesięcy nowym odcinkiempodróżowac bedziemy bezpłatnie.

 

Porozumienie dotyczące prac na odcinku C autostrady A2

Dolnośląskie Surowce Skalne, w celu przyśpieszenia prac przy budowie odcinkaC autostrady A2 od Strykowa do Konotopy zdecydowały o przekazaniu prac owartości 155 mln zł netto partnerowi z konsorcjum, firmie Boegl a Krysl.

 

GDDKiA: nie ma zagrożenia dla budowy odcinka C autostrady A2

Budowa odcinka C autostrady A2 na trasie Łódź-Warszawa nie jestzagrożona – poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych iAutostrad po spotkaniu z konsorcjum wykonawczym.

 

Wykonawcy wezwani do naprawy A2

Po ostatnich mrozach na autostradzie A2 między Łodzią a Warszawą pojawiłysię szczeliny w podbudowie asfaltowej. W ciągu 7 dni wykonawcy Autostrady A2Stryków-Konotopa mają przedstawić Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad program naprawczy dla spękań powstałych w warstwachkonstrukcyjnych autostrady. Wszystkie naprawy zostaną wykonane na kosztwykonawców – informuje GDDKiA.

 

Boegl a Krysl: A2 będzie terminowo

Ogłoszona przez sąd upadłość likwidacyjna spółki DSS nie ma wpływuna roboty prowadzone na budowie odcinka C autostrady A2.  Nowy liderkonsorcjum deklaruje zakończenie prac w terminach zatwierdzonych przez GDDKiA.

 

Kolejne wiadukty nad A2 oddawane do ruchu

Spośród ośmiu wiaduktów nad autostradą A2 trzy zostałyprzekazane do użytkowania na początku kwietnia.  Kierowcy mogą jużjeździć wiaduktem w ciągu ul. Piastowskiej. Jest to droga powiatowa,która łączy Piastów i Bronisze w województwiemazowieckim. Do ruchu oddany został też wiadukt w ciągu ul. 3 Maja (drogawojewódzka nr 718 Wojcieszyn – Pruszków). Trzy kolejnewiadukty zostaną oddane do ruchu razem z 7- kilometrowym odcinkiem autostrady,ponieważ zostały wybudowane w jej ciągu.

 

Autostrada A2 przed Euro 2012

Wszystko wskazuje na to, że autostrada A2 Łódź - Warszawa zostanieudostępniona dla kierowców przed mistrzostwami Euro 2012. Na najbardziejkrytycznym odcinku C, firma Bogl a Krysl wykonała już 100% podbudowybitumicznej oraz 100% warstwy wiążącej. Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad informowała ostatnio, że możliwe jest dopuszczenieruchu samochodów po samej warstwie wiążącej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostada A2".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021