Wyszukiwałeś:

autostrada X

A1 X

. Znaleziono 701 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada A1

Spróbuj też wyszukać: autostrada a1 mapa samochodowa autostrady ford mondeo zdjęcia autostrada A1rząsawa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 701 wszystkich):

Oferty na A1 już złożone

9 konsorcjów złożyło wstępne oferty udziału w przetargu na budowę ieksploatację autostrady A1 na odcinku Stryków - Pyrzowice - informuje GDDKiA.Piątek, 18 listopada był ostatnim dniem składnia ofert na budowę tego ponad180 km odcinka.

 

Autostrada A1 na półmetku

Realizacja 90-kilometrowego odcinka Autostrady A1 z Rusocina do Nowych Marzprzekroczyła półmetek. Możliwe, że jeszcze w tym roku oddany zostaniepierwszy, 27-kilometrowy fragment pasa autostrady z Rusocina do Swarożyna.Otwarcie całego północnego odcinka A1 planowane jest na koniec 2008 r.

 

Autostrada A1 Bełk - Świerklany

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o złożeniuwniosków o dopuszczenie do udziału w przetargu na budowę autostrady A1na odcinku Bełk-Świerklany.

 

Nowe kilometry autostrady A1 czekają na kierowców

14 października około godziny 19 pierwsze samochody przejadą kolejnymodcinkiem autostrady A1 pomiędzy Grudziądzem a Toruniem.  KoncesjonariuszGTC i Generalny Wykonawca Skanska-NDI wyprzedzili harmonogramy i trasę oddaliponad dwa miesiące wcześniej niż zapowiadali. Budowa 62 kilometrówdrogi kosztowała ponad 700 mln euro. Nowy odcinek autostrady A1 w połączeniuz oddanym wcześniej odcinkiem z Rusocina k. Gdańska do Nowych Marz k.Grudziądza będzie liczył juz ponad 150 km. Dzieki autostradowej arteriiprzejazd z Torunia do Gdańska będzie teraz możliwy w nieco ponad godzinę.Przez pierwsze 90 dni przejazd nową trasą będzie bezpłatny. Od 14 styczniaza podróż z Torunia do Trójmiasta trzeba będzie zapłacić 29,90zł.

 

Autostrada A1 coraz dłuższa

Kolejny odcinek autostrady A1 zostanie udostępniony kierowcom w najbliższyweekend (tj. 10 listopada). Nowa trasa o długości 84 kilometrówpołączy Łódź z Włocławkiem. Jednak autostradą A1 bezpośrednio zTrójmiasta do Łodzi będziemy mogli przejechać dopiero za rok. GDDKiApo wypowiedzeniu umowy ogłosiła nowy przetarg na budowę trzechodcinków między Toruniem a Kowalem. Poczekamy na nie rok. Wcześniej, bojeszcze w tym roku, powinniśmy skorzystać z „niekompletnego”odcinka A1 Świerklany – Gorzyczki prowadzącego do południowej granicy.

 

Autostradą A1 z Łodzi na Kujawy

Autostrada A1 na odcinku Łódź – Kowala pod Włocławkiem jestjuż przejezdna. Prawie 85-kilometrowy odcinek A1 pozwoli kierowcom pokonać tendystans w około 40 minut. Dotychczasowa podróż na tym odcinkuzatłoczoną krajową „jedynką” trwała ponad dwukrotnie dłużej.To najdłuższy odcinek autostrady finansowany ze środków UE, oddanyprzez GDDKiA. W przyszłym roku autostrada A1 połączy Gdańsk iŁódź. 

 

Autostrada A1 w budowie

Nadal trwają prace przy budowie autostrady A1 na odcinkach Kowal - Czerniewice,Stryków - Tuszyn i Gorzyczki - Świerklany. Z nowych odcinkówpowinniśmy skorzystać w przyszłym roku. Niestety przeciągają się proceduryprzygotowawcze do modernizacji odcinka prowadzącego z Tuszyna do Pyrzowic. Naten odcinek poczekamy najdłużej, bo co najmniej do 2016 roku.

 

Autostrada A1 Włocławek ? Kowal już przejezdna

Drogowcy zdążyli i przed długim weekendem majowym udostępnili do ruchu19-kilometrowy odcinek autostrady A1 od Włocławka do Kowala. Dzięki temupołączono autostradą Łódź z Gdańskiem, a podróż międzymitymi miastami skróciła się o 30 minut.

 

Coraz dłuższa autostrada A1

Od maja kierowcy mogą korzystać z ostatniego brakującego odcinka autostradyA1 w województwie kujawsko-pomorskim. Udostępnienie 19-km odcinka odWłocławka do Kowala daje możliwość podróżowania autostradąbezpośrednio z Gdańska do Łodzi. Lada dzień pod koła powinien trafićdługo oczekiwany odcinek A1 w okolicach Mszany na południu Polski. Dorealizacji zostanie jeszcze wschodnia obwodnica Łodzi i fragment A1 z Tuszynaprzez Częstochowę do Pyrzowic. 

 

Autostrada A1 zostanie dokończona

Ostatni brakujący odcinek autostrady A1 zostanie dokończony. Ruszył przetargna jego wykonanie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrada A1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021