Wyszukiwałeś:

autostrada X

A1 X

. Znaleziono 700 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada A1

Spróbuj też wyszukać: autostrada a1 mapa samochodowa autostrady ford mondeo zdjęcia autostrada A1rząsawa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 700 wszystkich):

Oferty na A1 już złożone

9 konsorcjów złożyło wstępne oferty udziału w przetargu na budowę ieksploatację autostrady A1 na odcinku Stryków - Pyrzowice - informuje GDDKiA.Piątek, 18 listopada był ostatnim dniem składnia ofert na budowę tego ponad180 km odcinka.

 

Autostrada A1 na półmetku

Realizacja 90-kilometrowego odcinka Autostrady A1 z Rusocina do Nowych Marzprzekroczyła półmetek. Możliwe, że jeszcze w tym roku oddany zostaniepierwszy, 27-kilometrowy fragment pasa autostrady z Rusocina do Swarożyna.Otwarcie całego północnego odcinka A1 planowane jest na koniec 2008 r.

 

Autostrada A1 Bełk - Świerklany

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o złożeniuwniosków o dopuszczenie do udziału w przetargu na budowę autostrady A1na odcinku Bełk-Świerklany.

 

Coraz dłuższa bursztynowa trasa A1

Dwa dni temu podpisano umowę na kolejny odcinek autostrady A1 Piekary Śląskie– Pyrzowice. To ostatna umowa, wieńcząca budowę autostrady A1 wwojewództwie śląskim. W sumie prace budowlane przy  autostradzieA1 od lotniska w Pyrzowicach do granicy z Czechami wyniosą ponad 8 mld zł.Niestety przed EURO 2012 zabraknie na Śląsku ważnego odcinka A1 Częstochowa– Pyrzowice.

 

Nowe kilometry autostrady A1 czekają na kierowców

14 października około godziny 19 pierwsze samochody przejadą kolejnymodcinkiem autostrady A1 pomiędzy Grudziądzem a Toruniem.  KoncesjonariuszGTC i Generalny Wykonawca Skanska-NDI wyprzedzili harmonogramy i trasę oddaliponad dwa miesiące wcześniej niż zapowiadali. Budowa 62 kilometrówdrogi kosztowała ponad 700 mln euro. Nowy odcinek autostrady A1 w połączeniuz oddanym wcześniej odcinkiem z Rusocina k. Gdańska do Nowych Marz k.Grudziądza będzie liczył juz ponad 150 km. Dzieki autostradowej arteriiprzejazd z Torunia do Gdańska będzie teraz możliwy w nieco ponad godzinę.Przez pierwsze 90 dni przejazd nową trasą będzie bezpłatny. Od 14 styczniaza podróż z Torunia do Trójmiasta trzeba będzie zapłacić 29,90zł.

 

Autostrada A1 coraz dłuższa

Kolejny odcinek autostrady A1 zostanie udostępniony kierowcom w najbliższyweekend (tj. 10 listopada). Nowa trasa o długości 84 kilometrówpołączy Łódź z Włocławkiem. Jednak autostradą A1 bezpośrednio zTrójmiasta do Łodzi będziemy mogli przejechać dopiero za rok. GDDKiApo wypowiedzeniu umowy ogłosiła nowy przetarg na budowę trzechodcinków między Toruniem a Kowalem. Poczekamy na nie rok. Wcześniej, bojeszcze w tym roku, powinniśmy skorzystać z „niekompletnego”odcinka A1 Świerklany – Gorzyczki prowadzącego do południowej granicy.

 

Autostradą A1 z Łodzi na Kujawy

Autostrada A1 na odcinku Łódź – Kowala pod Włocławkiem jestjuż przejezdna. Prawie 85-kilometrowy odcinek A1 pozwoli kierowcom pokonać tendystans w około 40 minut. Dotychczasowa podróż na tym odcinkuzatłoczoną krajową „jedynką” trwała ponad dwukrotnie dłużej.To najdłuższy odcinek autostrady finansowany ze środków UE, oddanyprzez GDDKiA. W przyszłym roku autostrada A1 połączy Gdańsk iŁódź. 

 

Autostrada A1 w budowie

Nadal trwają prace przy budowie autostrady A1 na odcinkach Kowal - Czerniewice,Stryków - Tuszyn i Gorzyczki - Świerklany. Z nowych odcinkówpowinniśmy skorzystać w przyszłym roku. Niestety przeciągają się proceduryprzygotowawcze do modernizacji odcinka prowadzącego z Tuszyna do Pyrzowic. Naten odcinek poczekamy najdłużej, bo co najmniej do 2016 roku.

 

Autostrada A1 Włocławek ? Kowal już przejezdna

Drogowcy zdążyli i przed długim weekendem majowym udostępnili do ruchu19-kilometrowy odcinek autostrady A1 od Włocławka do Kowala. Dzięki temupołączono autostradą Łódź z Gdańskiem, a podróż międzymitymi miastami skróciła się o 30 minut.

 

Coraz dłuższa autostrada A1

Od maja kierowcy mogą korzystać z ostatniego brakującego odcinka autostradyA1 w województwie kujawsko-pomorskim. Udostępnienie 19-km odcinka odWłocławka do Kowala daje możliwość podróżowania autostradąbezpośrednio z Gdańska do Łodzi. Lada dzień pod koła powinien trafićdługo oczekiwany odcinek A1 w okolicach Mszany na południu Polski. Dorealizacji zostanie jeszcze wschodnia obwodnica Łodzi i fragment A1 z Tuszynaprzez Częstochowę do Pyrzowic. 

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrada A1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018