Wyszukiwałeś:

autostrada X

A2 X

. Znaleziono 631 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada A2

Spróbuj też wyszukać: droga 7 droga ekspresowa S8 droga krajowa 25

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 631 wszystkich):

Witamy nowe kilometry A2!

W samo południe premier Jarosław Kaczyński na węźle komunikacyjnym Dąbiena pograniczu województw wielkopolskiego i łódzkiego uroczyście otworzyłodcinek autostrady A2 Konin-Stryków.

 

Autostrada A2 na Mazowszu – konsultacje społeczne

Otwarta dla społeczeństwa rozprawa administracyjna dotyczyła budowy fragmentuautostrady A2 na odcinku od granicy województwa do węzła Konotopa.Spotkanie w Pruszkowie było ostatnim etapem konsultacji społecznych przedwydaniem pozwolenia na budowę 44 km.

 

Autostrada A2 - pierwsze łopaty wbite

Rozpoczęła się budowa środkowego odcinka autostrady A2 Stryków– Konotopa w województwie mazowieckim. Według zapewnień, kierowcyskorzystają z całej A2 od Strykowa do Konotopy w maju 2012 r.

 

Autostrada A2 z Łodzi do Warszawy ma być gotowa na EURO 2012

Budowa autostrady A2 z Łodzi do Warszawy na terenie województwałódzkiego oficjalnie rozpoczęta. - Autostrada A2 ma połączyć dwabardzo ważne miasta w Polsce - stolicę i Łódź. Tak naprawdę jest tojednak droga do Europy. Autostrada A2 ma służyć kibicom, którzy będąprzyjeżdżać do stolicy na otwarcie mistrzostw Europy w 2012 roku - zapewniłminister Cezary Grabarczyk. Budowa całej trasy wyniesie ponad 3,2 mld zł.

 

Problemy z autostradą A2?

Chińska firma COVEC, która wygrała przetarg na realizację dwóchodcinków autostrady A2, ma problem z pozyskaniem polskichpodwykonawców. Tym samym istnieje zagrożenie, że  autostrada A2może nie powstać na Euro 2012. Być może okaże się, że trzeba sprowadzaćrobotników ze Wschodu.

 

Wkrótce A2 połączy nas z europejską siecią autostrad

Dobra wiadomość dla kierowców - już za sześć miesięcy będziemymogli bezpośrednio i szybko przejechać autostradą A2 z centrum do zachodniejgranicy Polski i dalej włączyć się w europejską sieć autostrad.Spółka koncesyjna, Autostrada Wielkopolska II SA oraz firma realizacyjna A2Strada Sp. z o.o. wyprzedziły harmonogramy i jeszcze pod koniec tegoroku planują oddać brakujący odcinek A2 z Nowego Tomyśla do Świecka.Całkowity koszt budowy 106 kilometrowego odcinka autostrady „podklucz” to 1 mld 298 mln euro.

 

A2 Stryków-Konotopa w budowie

Autostrada A2 pomiędzy Strykowem a Konotopą  jest w budowie. Na odcinkachB, D i E zaawansowanie prac wynosi ponad 50%, natomiast na odcinkach A i Cprzejętych po Covec, obecni wykonawcy pracują pełną parą - rozpoczęliwłaściwe roboty: wykonywanie wykopów i nasypów, poktórych przebiegnie autostrada, a także budowę obiektówmostowych biegnących nad trasą jak i przepustów znajdujących się podnią - zapewnia Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Autostradą A2 wygodnie i szybko do Europy!

- Będzie to najdłuższa w Polsce i najnowocześniejsza trasa autostradowaspełniająca marzenia Polaków o swobodnym dostępie do sieci autostradeuropejskich. (...) Termin oddania autostrady do użytku wynikający z umowy zrządem to maj 2012 r., ale my stajemy na głowie, żeby kierowcy moglipodróżować do Świecka już pod koniec tego roku – zapowiadałAndrzej Patalas, prezes zarządu Autostrada Wielkopolska S.A. II. Wykonawcasłowa dotrzymał. Już od czwartku 1 grudnia do ruchu oddany zostanie odcinekautostrady A2 z Nowego Tomyśla do Świecka o długości 105,9 km. Dodatkowooznacza to, że przez pierwsze sześć miesięcy nowym odcinkiempodróżowac bedziemy bezpłatnie.

 

Ruszyła autostrada A2!

Kierowcy mogą już jeździć 7-kilometrowym, położonym najbliżej Warszawyodcinkiem autostrady A2 pomiędzy Warszawą (Konotopa) a Pruszkowem. To pierwszyna Mazowszu odcinek autostrady. Został on zbudowany przez konsorcjum zBudimexem na czele. Droga została udostępniona natychmiast po pozytywnejopinii komisji odbiorowej. Otwarcia kolejnych odcinków spodziewane są wnajbliższych dniach.

 

Autostrada A2 przed Euro 2012

Wszystko wskazuje na to, że autostrada A2 Łódź - Warszawa zostanieudostępniona dla kierowców przed mistrzostwami Euro 2012. Na najbardziejkrytycznym odcinku C, firma Bogl a Krysl wykonała już 100% podbudowybitumicznej oraz 100% warstwy wiążącej. Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad informowała ostatnio, że możliwe jest dopuszczenieruchu samochodów po samej warstwie wiążącej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrada A2".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021