Wyszukiwałeś:

autostrada X

a18 X

. Znaleziono 71 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada a18

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 71 wszystkich):

Wątek na forum: Przetarg na węzeł Stryków ogłoszony

Jeszcze jest węzeł Krzyżowa A4/A18 i on będzie pierwszym węzłem autostradowym w Polsce. ~zbych

 

Drogi za 120 mld zł

Minister Transportu Jerzy Polaczek poinformował o przygotowywaniu wieloletniegoprogramu inwestycyjnego. Powiedział, że rząd przewiduje wydanie na inwestycjedrogowe około 120 mld złotych do 2013 roku.

 

Ruch na A-18

Jedną nitką przyszłej autostrady A-18 Olszyna - Wrocław został puszczonyruch drogowy. Oficjalne otwarcie zaplanowano na grudzień.

 

UE da pieniądze na dolnośląskie drogi

Są pieniądze na budowę drogi ekspresowej S8 z Wrocławia do Warszawy. Zdodatkowej unijnej dotacji sfinansowana będzie też budowa autostrady A18,będącej przedłużeniem do Berlina A4, oraz być może trasa S3 z Legnicy doLubawki.

 

Kto wybuduje polskie autostrady?

Chińczycy, Słoweńcy, a nawet hindusi walczą o drogowe kontrakty w Polsce. Dolipca do wygrania będą kolejne przetargi na budowę 140 km tras, m.in. A18 dogranicy z Niemcami.

 

A18...od krajowki do autostrady

29 czerwca 2009 r. ogłoszony został przetarg ograniczony na przebudowępołudniowej jezdni drogi krajowej nr 18. Zakres zadania obejmuje dostosowaniedrogi krajowej nr 18 do parametrów autostrady poprzez przebudowę jezdnipołudniowej (rozebranie istniejącej i budowa nowej, betonowej nawierzchnijezdni).

 
 

Autostrada A18 w kolejce po pieniądze

Pod koniec 2011 roku uzyskano Zgodę na Realizacje Inwestycji Drogowej dlaautostrady A18. Teraz drogowcy czekają na pieniądze na realizacje inwestycji.W związku ze znacznymi kosztami tej inwestycji rozważana jest realizacjazadania wariantowo.

 

Miliony na drogi Dolnego Śląska

Blisko 45 milionów złotych, bo tyle wynosi pula przeznaczona na dotacjeunijne, to kwota przeznaczona m.in. na budowę lub przebudowę obwodnicmiejscowości i poprawę szlaków tranzytowych prowadzących przez miasta,a także na budowę i modernizację połączeń z głównymi drogamikrajowymi na Dolnym Śląsku. Największą szansę na dofinansowanie mająprojekty na południu regionu, „poniżej” autostrady A4 i A18.Wśród wybranych przez zarząd woj. dolnośląskiego propozycji znalazły się drogi w Jeleniej Górze, Karpaczu, Wałbrzychu, Bielawie, Świdnicy, Zgorzelcu, Ząbkowicach Śląskich, Wleniu i Osiecznicy.

 

Miliony na rozbudowę dróg dojazdowych do autostrady A18

Zarząd Województwa Lubuskiego podjął decyzję o przyznaniudofinansowania na realizację projektów: „Rozbudowa drogiwojewódzkiej  nr 295 na odcinku Nowogród Bobrzański –Żagań m. Pożarów”  oraz „Rozbudowa drogi nr 296relacja Iłowa- Ruszów” w ramach Lubuskiego Regionalnego ProgramuOperacyjnego na lata 2007-2013. Są to drogi dojazdowe do węzła autostradyA18.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrada a18".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021