Wyszukiwałeś:

autostrada X

a4 X

Jaroslaw X

Korczowa X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada a4 Jaroslaw Korczowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Przetargi w pełni: A4 Jarosław-Korczowa i S19 Stobierna-Rzeszów

Minął już termin składania wniosków przez firmy, które chcąbudować drogę ekspresową S19 pomiędzy Stobierną a Rzeszowem orazzaprojektować i budować autostradę A4 pomiędzy Jarosławiem a Korczową. Jakdobrze pójdzie umowy z wykonawcami zostaną podpisane w IV kwartale br.

 

Rusza pierwsza autostrada na Podkarpaciu!

29 października br. podpisana została pierwsza umowa na realizację autostradyA4 na odcinku Jarosław (W. Wierzbna) - Radymno. Budowa 25 km odcinka wyniesieponad 969 mln zł i potrwa do kwietnia 2012 roku.

 

Umowa na kolejne kilometry A4 do granicy z Ukrainą

Ostatni odcinek autostrady A4 do granicy z Ukrainą powstanie do kwietnia 2012roku – zapewnia GDDKiA, która podpisała właśnie umowęwykonawcą odcinka Radymno-Korczowa (gr. państwa). Wartość umowy to 818,5 mlnzł.

 

GDDKiA zapewnia: A4 będzie gotowa przed EURO 2012

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapewnia, że zgodnie zrządowym Planem Budowy Dróg Krajowych w latach 2008-2012, całaautostrada A4 od Zgorzelca do Korczowej, czyli od granicy z Niemcami do granicyz Ukrainą będzie gotowa przed rozpoczęciem UEFA EURO 2012. Wszystkie praceprojektowe i wykonawcze na autostradzie A4 są realizowane na czas. Nigdzie niema żadnego opóźnienia – podkreślają drogowcy.

 

Rusza budowa autostrady A4 Jarosław - Radymno

Realizacja autostrady A4 Jarosław – Radymno wchodzi w fazę budowy.Wojewoda podkarpacki wydał decyzję o zezwoleniu na realizację dla pierwszejczęści tego odcinka autostrady, realizowanego systemem projektuj-buduj. Chodzio ponad 8 km odcinek autostrady A4 od Węzła Wierzbna do okolic Pawłosiowa,stanowiącego pierwszą część autostrady A4 Jarosław (Węzeł Wierzbna) -Radymno. Roboty ruszą tu już 18 sierpnia 2010r.

 

Cała autostrada A4 na Podkarpaciu w budowie

Już cała autostrada A4 na Podkarpaciu może być budowana. WojewodaPodkarpacki wydał ostatnią wymaganą decyzję zezwalającą na realizacjęautostrady dla ponad 4-kilometrowej sekcji odcinka autostrady A4Radymno-Korczowa, przy granicy z Ukrainą. Dla pierwszej sekcji liczącej 16,8km decyzję ZRID wydano 13 grudnia 2010r. Prace są już tam prowadzone.

 

A4 na Podkarpaciu z kontrolowanym poślizgiem

Autostrada A4 to priorytetowa inwestycja drogowa realizowana na Podkarpaciu.Prace prowadzone są na wszystkich, czterech, odcinkach autostrady A4 wregionie, o łącznej długości 166,5 km. - Prace budowlane są prowadzonezgodnie z ustalonymi terminami. Na niektórych odcinkach mogą wystąpićopóźnienia (2-3 miesięczne) związane z prowadzonymi pracamiarcheologicznymi lub wynikające z uwarunkowań pogodowych – informujeGDDDKiA w Rzeszowie.

 

Przygraniczny odcinek A4 ze wsparciem

Projekt "Budowa autostrady A-4 Rzeszów - Korczowa" otrzymałdofinansowanie unijne w ramach Programu Operacyjnego „Infrastruktura iŚrodowisko". Całkowity koszt zadania wyniesie ponad 4,75 mld złotych, akwota dofinansowania projektu wynosi przeszło miliard złotych.

 

Większe tempo prac przy A4 Jarosław-Radymno

Umowa na projekt i budowę 25- kilometrowego odcinka autostrady A4Jarosław-Radymno, o wartości 794,4 mln zł netto, została podpisana 29października 2009 roku. Prace budowlane na pierwszym odcinku – Jarosław– okolice Pawłosiowa – rozpoczęły się w sierpniu 2010 roku,natomiast na odcinku od Pawłosiowa do Radymna – w październiku 2010roku. Termin realizacji inwestycji wyznaczono na kwiecień 2012 roku. Obecnieprace toczą się na wszystkich frontach, 24 godziny na dobę przez siedem dni wtygodniu. Łącznie na całym odcinku autostrady pracuje ok. 1350 osób -informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Nie będzie kluczowych odcinków A1 i A4 na EURO 2012

Plany przerosły polskich drogowców. Minister transportu Sławomir Nowakprzyznał, że kluczowe odcinki autostrad A1 i A4 nie będą gotowe na Euro2012. Kłopoty mogą być także z zapewnieniem przejezdności na autostradzieA2 Łódź – Warszawa – zaznaczył minister na konferencji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrada a4 Jaroslaw Korczowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019