Wyszukiwałeś:

autostrada X

a4 X

Tarnow X

Debica X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada a4 Tarnow Debica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Autostrada A4 Tarnów - Dębica za dwa lata

Podpisana została umowa na budowę ponad 34 km odcinka autostrady A4 od Tarnowa(w. Krzyż) do Dębicy (w. Dębica Pustynia). Prace rozpoczną sięniezwłocznie po podpisaniu umowy. Nowa autostrada ma być gotowa w czerwcu 2012roku. Podpisana umowa jest przedostatnią umową na budowę odcinka autostradyA4. Na wybór wykonawcy i podpisanie umowy na realizację czeka jeszcze41-kilometrowy odcinek Rzeszów - Jarosław.

 

Cała autostrada A4 na Podkarpaciu w budowie

Już cała autostrada A4 na Podkarpaciu może być budowana. WojewodaPodkarpacki wydał ostatnią wymaganą decyzję zezwalającą na realizacjęautostrady dla ponad 4-kilometrowej sekcji odcinka autostrady A4Radymno-Korczowa, przy granicy z Ukrainą. Dla pierwszej sekcji liczącej 16,8km decyzję ZRID wydano 13 grudnia 2010r. Prace są już tam prowadzone.

 

Postęp prac na autostradzie A4 Rzeszów-Dębica

Budowa 33- kilometrowego odcinka autostrady A4 na odcinku od węzła DębicaPustynia do węzła Rzeszów Zachodni ruszyła w maju 2010 roku. Odcinekautostrady ma być gotowy w ciągu dwóch lat od momentu rozpoczęciarobót. We wrześniu wykonawca - Budimex planuje zakończyć wzmocnieniapodłoża kolumnami żwirowymi. Rozpoczęcie robót wykończeniowychplanowane jest na październik br. a zakończenie robót żelbetowych naobiektach mostowych zostało zaplanowane na koniec 2011 roku.

 

Problemy z budową A4. Tarnów-Dębica bez wykonawcy.

Możemy zapomnieć o tym, że na początku przyszłego roku przejedziemyautostradą A4 z zachodu na wschód. Termin oddania podkarpackiego odcinkaautostrady A4 Tarnów – Dębica opóźni się co najmniej orok. Problemem, podobnie jak przy innych inwestycjach autostradowych, sąproblemy finansowe wykonawcy, żądanie zwiększenia wartości kontraktu o 200mln złotych i ostatecznie zerwanie umowy. 

 

Prawie dwa lata poczekamy na A4 na Podkarpaciu

Budowa autostrady A4 na Podkarpaciu zakończy się nie prędzej niż pod koniec2014 roku. Po problemach  z wykonawcami Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad wypowiedziała umowy i ogłosiła kolejne przetargi.Najdłużej w budowie będą odcinki Tarnów – Dębica iRzeszów – Jarosław.

 

Heilit - Woerner będzie kontynuował budowę A4 Tarnów - Dębica

Lada dzień rozpoczną się przerwane prace przy budowie autostrady A4Tarnów - Dębica. GDDKiA podpisała umowę z wykonawcą firmąHeilit-Woerner Budowlana o wartości 981,5 mln zł. Planowany termin oddaniacałej autostrady A4 na Podkarpaciu to 2014 rok.

 

Postęp prac na A4 Tarnów Krzyż ? Dębica Pustynia

Na ok. 32 % całej trasy A4 z Tarnowa do Dębicy jest ułożona warstwawiążąca nawierzchni. W ostatnim tygodniu  na odcinku codzienniepracowało 800 osób i 350 maszyn budowlanych. 

 

A4 Tarnów - Dębica coraz bliżej końca

Wiele wskazuje na to, że w październiku kierowcy pojadą kolejnym odcinkiemautostrady A4. Poziom zaawansowania prac na kontrakcie Tarnów - Dębicaszacuje się na około 75%.

 

Dobre wiadomości z budowy A4

Budowa ostatniego odcinka autostrady A4 na Podkarpaciu wreszcie rusza. Chodzi oblisko 45 kilometrowy odcinek Rzeszów – Jarosław, którymiał być oddany jeszcze w ubiegłym roku, ale przez zaniedbania iopóźnienia wykonawcy konieczne było ponowne rozpisanie przetargu.Dobrą wiadomością jest też ta, że jeszcze w tym roku będzie oddany odcinek z Tarnowa do Dębicy.

 

GDDKiA z tytułem ?Diament polskiej infrastruktury?

GDDKiA jest pozytywnie postrzegana przez branżę budowlaną jako zarządcaprocesami inwestycyjnymi, które realizuje w optymalny sposób przyzachowaniu interesu Skarbu Państwa. Potwierdzeniem tego jest przyznaniewspólnej nagrody zamawiającemu oraz wykonawcy za sprawną realizacjękontraktu związanego z dokończeniem budowy autostrady A4 pomiędzy Tarnowem iDębicą.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrada a4 Tarnow Debica".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019