Wyszukiwałeś:

autostrada X

a4 X

krakow X

szarow X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada a4 krakow szarow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Kolejny odcinek A4 Kraków-Szarów

Urząd Wojewódzki w Krakowie przekazał krakowskiemu oddziałowi GDDKiApozwolenie na budowę kolejnego odcinka autostrady A4 Kraków- Szarów. Budowablisko 20 km autostrady będzie kosztować około 500 mln złotych.

 

Otwarto oferty A4 Kraków – Szarów

Otwarto oferty złożone w przetargu na budowę autostrady A4 pomiędzy węzłem„Wielicka” a węzłem „Szarów”. Spośród 8 firm ikonsorcjów zaproszonych do II etapu przetargu, oferty złożyło 7 oferentów.Oferty oscylowały wokół kwoty 900 milionów złotych. Autostradę chcą,oprócz polskich firm, budować: Niemcy, Portugalczycy, Francuzi, Grecy,Austriacy i Hiszpanie.

 

Ponad miliard zł na A4 Kraków – Szarów

Przetarg na budowę autostrady A4 pomiędzy węzłem „Wielicka” awęzłem „Szarów” wkroczył w ostatnią fazę. Komisja jakonajkorzystniejszą (ponad 839 mln zł) wskazała ofertę hiszpańsko –polskiego konsorcjum złożonego z firm DRAGADOS SA oraz Polimex –Mostostal S.A.. Dotychczas na realizację odcinka autostrady pomiędzy węzłemWielicka a węzłem Szarów wydano już prawie 260 mln zł. Inwestycjapotrwa 24 miesiące.

 

A4 Kraków – Szarów jeszcze w październiku?

20 kilometrowy odcinek autostrady A4 na odcinku Kraków –Szarów zostanie oddana do użytku na przełomie października i listopada– zapowiada GDDKiA. Możliwe, że kierowcy skorzystają z autostradyjeszcze przed szczytem komunikacyjnym na Wszystkich świętych.

 

A4 Kraków – Szarów udostępnią jeszcze w październiku

Przed Świętem Wszystkich Świętych zostanie udostępniona dlakierowców autostrada A4 Kraków – Szarów. Uroczysteprzecięcie wstęgi dla 20 km odcinka zaplanowano na 29 października. Jednak naoficjalną decyzję o dopuszczeniu do użytkowania trzeba jeszcze poczekaćkilka dni.

 

A4 Kraków – Szarów już dostępna dla kierowców!

Autostrada A4 na odcinku Kraków – Szarów została otwarta.Kierowcy mogą korzystać z niej od środy 28 października, od godz. 20.Drogowcy chcieli oddać nowy odcinek kierowcom jak najszybciej, w związku zezbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, który co roku generujeduży ruch na drogach krajowych. Koszt budowy autostrady A4 Kraków– Szarów to 1 mld zł.

 

Hiszpanie wybudują A4 pod Tarnowem

Podpisano umowę na budowę kolejnego odcinka autostrady A4 w kierunkuwschodnim. Wykonawcą 13-kilometrowej autostrady od węzła Wierzchosławice dowęzła Krzyż wraz z bezkolizyjnym węzłem w Krzyżu pod Tarnowem będziehiszpańska firma Dragados SA. Hiszpanie prace wycenili na ponad 542,8 mln złto o połowę mniej niż zakładał kosztorys. Autostrada A4 do Tarnowa powinnabyć gotowa na przełomie 2011 i 2012 roku.

 
 

Nowy łącznik pozwoli ominąć Kraków

Kierowcy mogą już pojechać nowym odcinkiem drogi krajowej z węzłamiModlnica i Radzikowskiego (woj. małopolskie). Trasa zapewnia bezpośredniepołączenie drogi krajowej nr 94 z A4 i S7 z ominięciem wjazdu do Krakowa.Nowy odcinek drogi o długości 2,5 km ma klasę GP.

 

Nie będzie kluczowych odcinków A1 i A4 na EURO 2012

Plany przerosły polskich drogowców. Minister transportu Sławomir Nowakprzyznał, że kluczowe odcinki autostrad A1 i A4 nie będą gotowe na Euro2012. Kłopoty mogą być także z zapewnieniem przejezdności na autostradzieA2 Łódź – Warszawa – zaznaczył minister na konferencji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrada a4 krakow szarow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019