Wyszukiwałeś:

autostradowa X

obwodnica X

Gliwic X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostradowa obwodnica Gliwic

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Obwodnica Łodzi płatna

Autostrada A-1, która miała tworzyć zachodnią obwodnicę Łodzi,będzie płatna na odcinku przebiegającym obok miasta.

 

Nazewnictwo węzłów - wolna amerykanka?

Przy okazji budowy kolejnych wielkich skrzyżowań – węzłów naautostradach i drogach ekspresowych, pojawił się problem z ich nazewnictwem.Przynajmniej teoretycznie nie powinno być kłopotów, ponieważ sprawa tajest uregulowana ogólnymi zasadami. Okazuje się jednak, że nie są oneprzestrzegane, a węzły otrzymują czasami dziwne i mylące nazwy.

 

Wszystkie drogi prowadzą do ...Gliwic

Od „starej autostrady” (DK 88) w gliwickich Żernikach po granicęPolski z Republiką Czeską w Gorzyczkach prowadzone są szeroko zakrojone pracezwiązane z budową śląskiego odcinka A1. W Gliwicach zaawansowane robotytrwają m.in. przy ul. Pszczyńskiej – na jednym z największych w Europieskrzyżowań autostrad. Daleko posunięta jest też realizacja 15-kilometrowegoodcinka „jedynki” prowadzącego od gliwickiego węzła A1 – A4w kierunku Knurowa, Czerwionki-Leszczyn i Bełku.

 

Autostradowymi obwodnicami za darmo

Dobra wiadomość dla mieszkańcow Dolnego Śląska, Śląska, iwojewództwa łódzkiego - przejazd autostradowymi obwodnicami dlasamochodów osobowych poniżej 3,5 tony i motocykli będzie bezpłatny.

 

Rząd wycofuje się z bezpłatnych obwodnic

Rządowe obietnice o bezpłatnych autostradowych obwodnicach miast okazały sięnieprawdziwe. Bezpłatne będą tylko niektóre - i tylko w ruchulokalnym. - Zwalniamy z poboru opłat pojazdy osobowe, które włączająsię do ruchu i korzystają z obwodnicy w ruchu aglomeracyjnym - powiedziałminister infrastruktury Cezary Grabarczyk.

 

Obwodnicą Gliwic bez opłat w ruchu lokalnym

Przejazd autostradową obwodnicą Gliwic (obejmującą fragmenty autostrad A1 iA4) będzie w ruchu lokalnym bezpłatny – tak wynika z projektuministerialnego rozporządzenia.

 

Budowa autostrady A1 Sośnica ? Maciejów dobiega końca

6-kilometrową trasą między węzłami „Gliwice-Sośnica” iGliwice-Maciejów” pojedziemy we wrześniu. Wówczasdomknięta zostanie cała autostradowa obwodnica miasta Gliwice. Gliwickifragment autostrady A1 jest trudny w budowie pod względem technicznym –przebiega przez tereny zurbanizowane i narażone na szkody górnicze.Dodatkowymi trudnościami przy budowie były powódź i długa mroźnazima.

 

Wkrótce otwarcie A1 Maciejów - Sośnica

6-kilometrową trasą między węzłami „Gliwice-Sośnica” iGliwice-Maciejów” pojedziemy we wrześniu. Wtedy Gliwicezyskają autostradową obwodncę. Trwają właśnie prace wykończeniowe.

 

Lada dzień otwarcie A1 Sośnica - Maciejów

Lada dzień GDDKiA odda do użytku nowy odcinek autostrady A1 na ŚląskuSośnica - Maciejów. Zakończyły się juz prace budowlane i trwająprocedury odbioru odcinka. Dzieki inwestycji Gliwice zyskają autostradowąobwodnicę.

 

Szerokiej drogi na gliwickiej A1

Dzisiaj, tj. 30 września 2011 roku w godzinach wieczornych zostanie otwarty dlaruchu ponad 6 kilometrowy odcinek autostrady A1 Maciejów-Sośnica.Stanowi on część obwodnicy Gliwic. Teraz przejezdna będzie całaautostradowa obwodnica Gliwic (utworzona przez autostrady A1 i A4 oraz DrogęKrajową nr 88 – tzw. starą autostradę).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostradowa obwodnica Gliwic".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019