Wyszukiwałeś:

autostrady X

autostrada X

a2 X

wielkopolskie X

łódzkie X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrady autostrada a2 wielkopolskie łódzkie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Zielone światło dla A2

19 lipca została wydana decyzja lokalizacyjna dla odcinka Stryków –Łyszkowice o długości około 20 km. Tym samym zakończył się proceslokalizacyjny autostrady A2 w województwie łódzkim.

 

Po zimie ruszają prace na A2

Przez długą zimę nierealne okazały się plany kontynuacji budowy A2 od 1marca. Prace budowlane rozpoczęły się z miesięcznym opóźnieniem odkwietnia. "Drobne prace trwały niemal przez całą zimę - przy montażuekranów akustycznych i wykończaniu OUA (obwodu utrzymania autostrady) wŻdżarach koło Konina - jednak dopiero teraz, po ustąpieniu mrozów, możnamyśleć o pracach nawierzchniowych i betoniarskich" - dodaje GDDKiA.

 

W lipcu nowy odcinek A2

Dobiega końca największa w ostatnich latach budowa autostradowa Europy. Jużza niespełna miesiąc odcinek autostrady A2 Konin - Stryków będziebezpłatnie udostępniony dla kierowców. Rozpoczęta we wrześniu 2004 r.inwestycja na 105 km odcinku pochłonęła aż 450 mln EUR.

 

A2 na razie za darmo

W środę 26 lipca 2006 r. od godziny 19 ma zostać udostępniony dla ruchu nowyponad 100 km odcinek autostrady A2 Konin - Stryków. Tegoż dnia w południe nawęźle Dąbie - na granicy Wielkopolski i województwa łódzkiego - odbędziesię uroczystość otwarcia autostrady. Przynajmniej przez rok na tym odcinku A2nie będą pobierane opłaty.

 

Witamy nowe kilometry A2!

W samo południe premier Jarosław Kaczyński na węźle komunikacyjnym Dąbiena pograniczu województw wielkopolskiego i łódzkiego uroczyście otworzyłodcinek autostrady A2 Konin-Stryków.

 

A2 pod lupą CBA

Już pod koniec marca bieżącego roku mają być znane wyniki kontroli,którą Centralne Biuro Antykorupcyjne prowadzi w sprawie autostrady A2.Kontrola dotyczy nadzoru sprawowanego nad budową i eksploatacją istniejącegojuż odcinka drogi.

 

Autostrada A2 z Łodzi do Warszawy ma być gotowa na EURO 2012

Budowa autostrady A2 z Łodzi do Warszawy na terenie województwałódzkiego oficjalnie rozpoczęta. - Autostrada A2 ma połączyć dwabardzo ważne miasta w Polsce - stolicę i Łódź. Tak naprawdę jest tojednak droga do Europy. Autostrada A2 ma służyć kibicom, którzy będąprzyjeżdżać do stolicy na otwarcie mistrzostw Europy w 2012 roku - zapewniłminister Cezary Grabarczyk. Budowa całej trasy wyniesie ponad 3,2 mld zł.

 

Polskie drogi – jaki był 2010, jaki będzie 2011?

Rok 2010 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zamknęławynikiem 166 kilometrów nowych dróg i 767 kilometrów wyremontowanych. Nowych autostrad przybyło nam zaledwie kilkanaściekilometrów. Na pocieszenie rząd obiecał kierowcom, że autostradoweobwodnice miast będą bezpłatne.  Z obliczeń drogowców wynika,że w ciągu całego ubiegłego roku na drogach krajowych zostały wykonaneprace inwestycyjne na poziomie 20 mld zł. Nakłady finansowe powinnyprzynieść efekty w latach kolejnych. Poprawę powinniśmy zauważyć już w2011 roku, bo jeżeli plany zostaną wykonane to zyskamy 230 km nowychautostrad.

 

Wkrótce A2 połączy nas z europejską siecią autostrad

Dobra wiadomość dla kierowców - już za sześć miesięcy będziemymogli bezpośrednio i szybko przejechać autostradą A2 z centrum do zachodniejgranicy Polski i dalej włączyć się w europejską sieć autostrad.Spółka koncesyjna, Autostrada Wielkopolska II SA oraz firma realizacyjna A2Strada Sp. z o.o. wyprzedziły harmonogramy i jeszcze pod koniec tegoroku planują oddać brakujący odcinek A2 z Nowego Tomyśla do Świecka.Całkowity koszt budowy 106 kilometrowego odcinka autostrady „podklucz” to 1 mld 298 mln euro.

 

Polskie drogi w 2011 r. - sukcesy i problemy

Ponad 205 km nowych autostrad i 62 km dróg ekspresowych przybyło namapie Polski w 2011 roku. Na budowę nowych dróg Generalna DyrekcjaDróg Krajowych i Autostrad wydała rekordową kwotę ponad 26,4 mld zł wciągu jednego roku. Nie obyło się jednak bez problemów…Wiadomojuż, że do mistrzostw Euro, nie uda się zapewnić pełnej przejezdnościautostrady A1 na odcinku Kowal – Czerniewice oraz autostrady A4 naodcinkach Tarnów – Korczowa i Bochnia – Wierzchosławice.Zagrożone są też terminy na odcinkach A1 Kowal – Stryków,Świerklany – Gorzyczki oraz A4 Wierzchosławice – Krzyż.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrady autostrada a2 wielkopolskie łódzkie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018