Wyszukiwałeś:

autostrady X

slaskie X

autostrada X

a1 X

lodzkie X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrady slaskie autostrada a1 lodzkie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Oferty na A1 już złożone

9 konsorcjów złożyło wstępne oferty udziału w przetargu na budowę ieksploatację autostrady A1 na odcinku Stryków - Pyrzowice - informuje GDDKiA.Piątek, 18 listopada był ostatnim dniem składnia ofert na budowę tego ponad180 km odcinka.

 

Ruszyły przetargi na A2 i A1?

Został zakończony pierwszy z trzech etapów postępowań przetargowych nabudowę odcinków autostrady A2 Stryków-Konotpa (95 km) i autostrady A1Stryków-Pyrzowice (180 km) – poinformowała GDDKiA. Sektor transportuzakłada, prace budowlane ruszą w drugim kwartale 2008 roku.

 

GDDKiA zbuduje A1 Stryków – Pyrzowice

Autostrada A1 na odcinku Stryków - Pyrzowice będzie budowana w systemietradycyjnym przez GDDKiA. Konsorcjum Autostrada Południe SA do 22 stycznia 2010roku nie zapewniło finansowania tego projektu, do czego zobowiązało się wumowie koncesyjnej z 22 stycznia 2009 roku co automatycznie oznacza, żestraciło możliwość budowy i eksploatacji tego odcinka autostrady A1. - A1 od Strykowa do Pyrzowic będzie budowana w systemie tradycyjnym przezGeneralną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. GDDKiA zobowiązujesię, że zrobi wszystko, aby autostrada A1 Stryków - Pyrzowice zostałaudostępniona kierowcom przed Mistrzostwami Europy w piłce nożnej w 2012 roku– informuje GDDKiA.

 

Autostrada A1 Stryków - Pyrzowice do poprawki

Okazuje się, że projekt budowlany dla 180-kilometrowego odcinka autostrady A1Stryków – Pyrzowice, zleconego projektantom przez AutostradęPołudnie SA wymaga istotnych zmian. Przypomnijmy, po tym jak AutostradziePołudnie nie udało się zapewnić finansowania inwestycji, odcinek A1 doPyrzowic będzie budowany w systemie tradycyjnym przez GDDKiA.

 

O A1 na EURO przyjdzie nam pomarzyć

Nikłe są szanse na budowę autostrady A1 z Łodzi na południe kraju.Przypomnijmy, po tym jak Autostradzie Południe nie udało się zapewnićfinansowania inwestycji, odcinek A1 do Pyrzowic będzie budowany w systemietradycyjnym przez GDDKiA. Drogowcy zapewniali, że inwestycja będziezrealizowana przed EURO 2012. Okazało się jednak, że projekt budowlany dla180-kilometrowego odcinka autostrady A1 Stryków – Pyrzowice,zleconego projektantom przez Autostradę Południe SA wymaga istotnych zmian, aczas ucieka…

 

A1 ze Śląska z poślizgiem

Rząd w ramach oszczędności odłożył budowę autostrady A1 z Pyrzowic doTuszyna w województwie łódzkim.  Prace mają się tamzacząć po roku 2013 i skończyć dwa lata później. Wedługekspertów nawet ten termin jest nierealny. Szacują, że brakującyodcinek autostrady A1 powstanie dopiero pod koniec przyszłej dekady! Do 2012 r.gotowy ma być tylko odcinek Stryków-Tuszyn.

 

Poczekamy na A1 Tuszyn - Pyrzowice

Rozpocznie się projektowanie autostrady A1 na odcinku Tuszyn – Pyrzowice.GDDKiA podpisała umowy z firmami, które zajmą się wykonaniemdokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla autostradyA1 na odcinku Tuszyn – Pyrzowice. Realizacja całego zadania wraz zokresem rękojmi ma potrwać blisko 5 lat.

 

Autostrada A1 Pyrzowice-Tuszyn czeka

Do końca roku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad planujeogłosić procedurę wyboru partnera prywatnego do budowy ponad180-kilometrowego odcinka autostrady A1 z Pyrzowic do Tuszyna - poinformowałszef GDDKiA Lech Witecki.

 

Autostrada A1 coraz dłuższa

Kolejny odcinek autostrady A1 zostanie udostępniony kierowcom w najbliższyweekend (tj. 10 listopada). Nowa trasa o długości 84 kilometrówpołączy Łódź z Włocławkiem. Jednak autostradą A1 bezpośrednio zTrójmiasta do Łodzi będziemy mogli przejechać dopiero za rok. GDDKiApo wypowiedzeniu umowy ogłosiła nowy przetarg na budowę trzechodcinków między Toruniem a Kowalem. Poczekamy na nie rok. Wcześniej, bojeszcze w tym roku, powinniśmy skorzystać z „niekompletnego”odcinka A1 Świerklany – Gorzyczki prowadzącego do południowej granicy.

 

Coraz dłuższa autostrada A1

Od maja kierowcy mogą korzystać z ostatniego brakującego odcinka autostradyA1 w województwie kujawsko-pomorskim. Udostępnienie 19-km odcinka odWłocławka do Kowala daje możliwość podróżowania autostradąbezpośrednio z Gdańska do Łodzi. Lada dzień pod koła powinien trafićdługo oczekiwany odcinek A1 w okolicach Mszany na południu Polski. Dorealizacji zostanie jeszcze wschodnia obwodnica Łodzi i fragment A1 z Tuszynaprzez Częstochowę do Pyrzowic. 

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrady slaskie autostrada a1 lodzkie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019