Wyszukiwałeś:

avant

. Znaleziono 228 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: avant

Spróbuj też wyszukać: a4 avant 2 7 quattro

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 228 wszystkich):

Ładniejszy A6 Avant

Audi zaprezentowało pierwsze oficjalne zdjęcia odnowionego modelu A6 Avant(kombi). Model ten można już w niektórych krajach europejskich zamawiać odjutra, zaś w sprzedaży pojawi się w marcu przyszłego roku.

 

Niebezpieczna klapa bagażnika w A6 Avant

Niektóre egzemplarze modelu Audi A6 Avant (kombi) mogą stanowić zagrożeniedla ich użytkowników. Niebezpiecznym elementem w tym przypadku okazuje siębyć klapa bagażnika.

 

Eleganckie Audi A4 Avant

Kilka miesięcy po premierze nowej generacji Audi A4 dołącza do niej wersjakombi (Avant). Światowa premiera już na wystawie w Genewie, zaś w sprzedaży,także w Polsce, auto to pojawi się już w drugim kwartale roku.

 

Audi A4 Avant: forma i funkcjonalność

Pół roku po "A-czwórce" w wersji sedan dosalonów wkracza niemniej ważna dla producenta z Ingolstadt wersja kombi.Audi A4 Avant to, w wielkim skrócie, kombi, które spośródbezpośrednich konkurentów z segmentu premium, oferuje chyba najwięcejsportowego charakteru.

 

A4 Avant: Rodzinne kombi a'la sportowe coupé

Konkurencja w segmencie klasy średniej premium się zaostrzyła, bo na naszymrynku zadebiutowało jedno z najładniejszych kombi, jakie ujrzało światłodzienne – nowy Audi A4 Avant.

 

Audi A4 Avant: Kwintesencja premium

Dla wielu osób poszukujących samochodu komfortowego i przestrzennego, aprzy okazji reprezentatywnego pozostawał dylemat. Na który zpunktów postawić. Od pewnego czasu, a dokładnie, od zeszłego rokuproblem tego typu powinien przestać istnieć, gdyż oto mamy połączenie tychwszystkich cech pod postacią nowego Audi A4 Avant.

 

Audi A6 Avant - kombi o różnych twarzach

Z jednej strony stylowy design, piękne linie i równie atrakcyjnewnętrze. Do tego najnowsza technologia na pokładzie, dzięki którejkomfort podróży jest na najwyższym poziomie. A jeszcze do tego mocne idynamiczne silniki. A jeśli komuś jeszcze mało, to na deser niezwykle pojemnaprzestrzeń bagażowa. Audi A6 Avant, którego najnowsza generacjawłaśnie wchodzi do sprzedaży na polskim rynku, ma coś interesującego dlakażdego.

 

Audi RS6 Avant powraca

Potrzebujesz luksusowego kombi, ale do tego jednocześnie cholernie szybkiego?Ta propozycja wydaje się być idealna. 560 koni mechanicznych, 700niutonometrów i zaledwie 3,9 sekundy do setki. Po prawie trzech latachnieobecności na rynek powraca najmocniejsza odmiana"A-szóstki", czyli Audi RS6 Avant.

 

Wyjątkowe Audi RS 4 Avant Nogaro

Ludzie z Ingolstadt postanowili złożyć hołd legendarnemu Audi Avant RS2,które dało początek linii RS. Wersja Nogaro zadebiutuje w Genewie, a wsprzedaży pojawi się już wiosną 2014.

 

Audi A6 Avant 3.0 TDI: Hajs się musi zgadzać

Jeżeli w tym roku wielkanocny zajączek przyniósł Wam co najmniejpół miliona złotych, mamy doskonały pomysł jak je spożytkować.Można na przykład skonfigurować całkiem niepozorne Audi A6 Avant. Czybędzie to samochód bez wad?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022